Historie choroby z lat 1980-2000 zostaną zniszczone. Jak uzyskać swoją?

0

PIASECZNO W styczniu 2021 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie, zacznie procedurę niszczenia dokumentacji medycznej z lat 1980-2000. Aby otrzymać historie choroby należy złożyć wniosek

Osoby, które korzystały z usług SZPZLO w latach 1980-2000 i chciałby otrzymać historię swojej choroby, powinny do końca roku 2020 złożyć wniosek. Gdzie można to zrobić? Ile czasu trwa oczekiwanie na dokumenty? Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Gdzie i jak złożyć wniosek

Administracja ZOZ-u czeka na wnioski do 31.12.2020. Wnioski dostępne są w każdym ośrodku zdrowia oraz na www.zozpiaseczno.pl/dokumenty. Ważne aby korzystać
z dokumentu zatwierdzonego i udostępnionego przez ZOZ. Dokumentacja medyczna to dane wrażliwe więc wymagane są oficjalne formularze.

CZYTAJ TAKŻE:  Przyznano środki na wyasfaltowanie Fabrycznej

Wypełniony dokument należy przynieść do ośrodka, w którym pacjent jest zarejestrowany lub wysłać na adres mailowy sekretariat@zozpiaseczno.pl. Wydawania dokumentacji planowane jest od 11 do 15.01.2021 r., w miejscach w których złożono wniosek. Po 15.01.2021 r. nieodebrana dokumentacja zostanie zniszczona.

Wniosek o wydanie historii choroby może złożyć pacjent, jego przedstawiciel ustawowy lub osoba wyznaczona przez pacjenta i posiadająca stosowne upoważnienie. Do odbioru dokumentów potrzebny będzie dowód osobisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię