Hokeiści podziękowali wiceburmistrz

9

PIASECZNO Piątkowy trening działającego od listopada tego roku Klubu Sportowego Strefa Lodu odwiedziła wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. Członkowie klubu podziękowali jej za wsparcie ze strony gminy w ramach Małego Grantu „Nauka jazdy na łyżwach z elementami hokeja”

Władze K.S. Strefa Lodu podkreślają, że działają społecznie i zależy im na tym żeby hokej na lodzie rozwijał się jako dyscyplina w gminie, a w przyszłości stał się również jedną z wizytówek Piaseczna.
Pochodzę z Olsztyna, który ma siedem jezior, a kiedyś zimy były takie, że one wszystkie zamarzały i jeździło się na nich na łyżwach – powiedziała, odbierając okolicznościową plakietkę Hanna Kułakowska-Michalak. – Jak byłam mała, to całą zimę spędzałam na łyżwach. Uważam, że to co robicie jest fantastyczne i gratuluję wam tego, że przychodzicie na te zajęcia. Cieszę się, że nasze lodowisko żyje – także dzięki wam.

Grzegorz Tylec

9 KOMENTARZE

   • Jest nas więcej!
    Ta kobieta generalnie swoim nastawieniem wzbudza niechęć.Jak muszę coś u niej załatwić to już wiem ,że miło nie będzie.Nawet nie stara się być po prostu uprzejma.Pamiętacie sprawę z dyrektorką Krystyną ? Nadal pracuje,nadal gnębi dzieci i nauczycieli-a wszystko to dzięki Hannie .

 1. Stop lansu pani burmistrz.Próbuje ocieplić wizerunek, to niech się weżmie do pracy i nie lekceważy petentów.Przypominam Sprawę z dyr.Łęcką-NADAL NIC, sprawa z przedszkolami-jak Wamnie pasuje -to do sądu-rada p.burmistrz…
  Moja rada-albo uczciwa praca-bez promowania pociotków albo -proszę dać szansę lepszym.

 2. Na Putkiewicza głosowałam-następnym razem na pewno nie będę.Chyba, że zadeklaruje pożegnanie i to definitywne Hanny K-M.Wstyd panie burmistrzu my panu zaufaliśmy a pan zatrudnia/powołuje TAKĄ osobę ? Czy próbował pan zapytać jej klientów jak z nimi rozmawiała? Impertynencja,chamstwo,brak jakiejkolwiek chęci pomocy,po prostu podłość.
  Ta osoba nie zapłaci za swoje błędy-pan tak.
  Nie wyrażam zgody na zatrudnianie w publicznym urzędzie TEJ osoby!

 3. Pani Hanno ,skoro pod Olsztynem tak pięknie i dobrze to proszę tam wrócić.My ,całe Piaseczno dziękujemy już pani (celowo małą literą).Nikt nie będzie płakał i nie zatrzyma.Powodzenia ,proszę pozdrowić rodzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię