Huczne 15-lecie Nutki!

0

LESZNOWOLA/ PIASECZNO Wczoraj przy kościele w Starej Iwicznej odbyła się huczna impreza z okazji 15-lecia Przedszkola „Nutka”. Moc atrakcji przygotowanych przez przedszkole przyciągnęła nie tylko ich aktualnych wychowanków, ale także absolwentów

Właściciele przedszkola „Nutka” Justyna Glica i Michał Otręba mieli powód do radości. Impreza na 15-lecie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem

Piękna pogoda i liczne atrakcje sprawiły, że na placu przy kościele, ku zadowoleniu organizatorów imprezy pojawiły się prawdziwe tłumy. Dmuchane zamki, lody, gofry, wata cukrowa, stoiska i bogaty program artystyczny prezentowany na scenie sprawiły, że czas płynął szybko i przyjemnie.
– Bardzo cieszymy się z tak znakomitej frekwencji – powiedział nam współwłaściciel przedszkola „Nutka” Michał Otręba. – Mam nadzieję, że podobne jubileuszowe imprezy naszej placówki staną się tradycją.
W przygotowanie atrakcji włączyli się nie tylko właściciele przedszkola, ale także rodzice przedszkolaków. Impreza była zarówno doskonałą formą zabawy jak i świetnym sposobem na integrację.

AB

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię