Huk i krzyk! Wypadek w centrum miasta

11

PIASECZNO Do groźnego wypadku z udziałem opla i bmw doszło na skrzyżowaniu ul. Chyliczkowskiej i Warszawskiej. Na miejscu jest policja, karetka pogotowia i dwa zastępy straży pożarnej.

11 KOMENTARZE

  1. Znowu bmw zrobiło sobie wyścigi po ulicach Piaseczna, a Policja jak zwykle nic nie widzi? Czekajcie aż nas wszystkich pozabijają.
    Przy zakupie bmw powinno się chyba przechodzić dodatkowe badania psychologiczne.

  2. Michał po pierwsze czytając taki komentarz jak twój stwierdzam, że powinieneś ty przejść jakiegoś dodatkowe badania. Zawsze wrzucanie wszystkich do jednego worka. Poznając samochód stwierdzam że kierowca bym naćpany w 4 dupy… Pseudo paker 🙂

    • Trochę fizyki i będziesz wszystko wiedział. Jest tyle zdjęć, że spokojnie samemu można wydedukować. Bmw stoi po północnej stronie Warszawskiej i ma rozbity przód więc musiało drzeć Warszawską bo nie zmieniłoby trajektorii lotu o 90 stopni a opel ma rozbity prawy bok więc pewnie darł Chyliczkowską w stronę obwodnicy.

  3. Potężny mandat 50 tyś ,zwrot wszystkich kosztów, zakaz dożywotnio prowadzenia pojazdów, odszkodowanie i skączyłoby się jazda po pijaku i bez prawa jazdy.

  4. Patologia to utożsamia auta z ludźmi. Bo tak czują się lepiej ze potrafią kogoś poniżyć. Przeważnie tacy ludzie boją się ujawniać w Realu bo są zakompleksieni. Najważniejsze że osoby postronne chyba nie doznał uszczerbku.
    Tak na marginesie co dziennie jest znacznie więcej wypadków ludzi z którzy nie powinni mieć prawa jazdy bo nie radzą sobie zupełnie. Ale o tym już nie piszą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię