Hyde Park na rockowo

0

PIASECZNO W zeszłą sobotę w parku w Józefosławiu posłuchać można było rockowej muzyki. Wystąpiły cztery lokalne zespoły: Lilac, Pallid Black, Rebound i The Royal Buskers, a gwiazdą imprezy był Adam Bien z zespołem

W Muzycznym Hyde Parku przy ulicy Ogrodowej mogły wziąć udział wszystkie chętne grupy muzyczne, które do 16 sierpnia wysłały do Centrum Kultury zgłoszenia wraz z materiałem demo.
– Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne, ale stawiamy na zespoły lokalne – podkreśla Katarzyna Wawrykowicz z Centrum Kultury w Piasecznie. – Część zgłoszeń musieliśmy więc odrzucić jako, że nie były to grupy z naszej gminy.
Warto zaznaczyć, że pięknie prezentujący się park w Józefosławiu, przy odrobinie szczęścia w postaci dobrej, słonecznej pogody, wydawał się być idealnym miejscem na tego typu wydarzenie. Muzyczny Hyde Park poprowadził Michał Jankowski, mieszkaniec Józefosławia, który przez kilkanaście lat grał w zespole rockowym na instrumentach klawiszowych.
– Poprzez organizację tej imprezy chcemy pokazać, że dzieją się u nas naprawdę fajne wydarzenia i że warto odwiedzać nasz park – mówi Michał Jankowski. – Klimaty są dziś zdecydowanie rockowe. Zależy nam na tym żeby wszystko było grane na żywo i żeby w tej muzyce było serce.
Każdy chętny mógł też spróbować wziąć mikrofon w swoje ręce i zaśpiewać wybraną piosenkę do podkładu karaoke.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię