PIASECZNO Trwają zapisy na pierwszy tego typu bieg w powiecie piaseczyńskim, w którym będzie można uczestniczyć razem ze swoim czworonogiem. Impreza odbędzie się już 3 czerwca, w godz. 11.00-14.00.


Bieg z Pasją i Bieg z Pupilem to pierwsza edycja biegów, mająca na celu aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu razem ze swoim pupilem. To impreza dla amatorów biegania rozgrywana po raz pierwszy w Gołkowie ze startem i metą przy Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie/Gołków ul. Główna 50. Wspomniany bieg będzie częścią pikniku.

W trakcie zawodów przewidziano dwie trasy biegowe: Bieg Rodzinny na 1 km, Bieg Główny na 5 km (możliwość wystartowania z pupilem). Dodatkowo podczas Biegu Głównego zaplanowano start Nordic Walking na 3 km.

I Bieg z Pasją i Bieg z Pupilem to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

Program minutowy imprezy

• 11.00-12.00 – zapisy do biegów + gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych
• 11.30 – start Biegu Rodzinnego – 1 km
• 12.00 – start Biegu Głównego – 5 km i bieg z pupilem
• 12.00 – start Nordic Walking – 3 km (wspólnie z biegiem na 5 km)

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie www.kondycja.com.pl do dnia 30.05.2017 r. do godz. 11.00. Organizator ustala łączny limit 200 osób w biegach: 1 km, 5 km oraz 3 km Nordic Walking i zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia rejestracji po osiągnięciu limitu.

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię