KONSTANCIN-JEZIORNA W najbliższą niedzielę miasto uzdrowiskowe będzie świętowało Imieniny Konstancji. Wstęp jest wolny. Przygotowano atrakcje dla osób w każdym wieku


Na cześć swojej rodzicielki hrabia Witold Skórzewski przeszło 120 lat temu nazwał letnisko, które dało początek Konstancinowi-Jeziornie. Od przedpołudnia w Konstancińskim Domu Kultury będzie wiele słodkich niespodzianek i świetna zabawa, a na zakończenie koncert jazzowy.

W programie:

11–18 stoiska z produktami ziołowymi, leczniczymi, kosmetykami i biżuteria

WARSZTATY

10–12.30 lecznicze właściwości kory

Warsztat ziołowo-leczniczy, którego celem jest poznanie właściwości kory typowej dla obszaru Konstancina-Jeziorny i umiejętność wykorzystywania jej właściwości leczniczych w życiu codziennym. Warsztat przeznaczony dla osób dorosłych i dla dzieci z opiekunami.

13.30–15 warsztat cukierniczy

Rodzinny warsztat robienia słodyczy przygotowany przez animatorów z firmy CukierLukier. Podczas warsztatu będzie można zaznajomić się ze sposobami tworzenia lizaków i cukierków.

10.30–12 musicon

Musicon (na zdjęciu) to nowatorski przedmiot edukacyjny będący jednocześnie maszyną do programowania, komponowania i zabawy. Instrument służy do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Warsztat dla dzieci w wieku lat 4-6.

13–15 w podróży

Warsztat plastyczny dla dzieci w wieku 7-10 lat. Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Liczy się kolejność zgłoszeń. tel. (22) 484 20 20 lub mail: [email protected]

SPOTKANIA

14–15 dbaj o siebie Forever

Prelekcja Anny Łatacz, ambasadorki zdrowia, urody i przedsiębiorczości firmy Forever. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć jak zwiększyć poziom energii, sił witalnych, dbać o siebie, korzystając z wszechstronnego działania aloes, a także uwierzyć w siebie i obudzić w sobie ducha kreatywności i przedsiębiorczości

16–17.30 jak się to robi?

Spotkanie z Dominiką Jurkiewicz, pilotem, stylistką, projektantką i konstruktorką odzieży

KONCERT

18–19 Grand Slam Quartet

Grand Slam to kwartet jazzowy czwórki młodych muzyków pasjonujących się gypsy jazzem. Wstęp wolny. Wejściówki na koncert do odbioru w recepcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię