Indoor Triathlon Piaseczno już za chwilę

0

PIASECZNO Już 26 lutego 2023 roku w Piasecznie ponownie odbędą się triathlonowe zawody pod dachem. Indoor Triathlon Piaseczno to okazja, by nawet ktoś, kto nigdy nie miał do czynienia z triathlonem, z powodzeniem dotarł do mety. W zawodach można wziąć udział indywidualnie lub w 3-osobowej sztafecie.

Indoor Triathlon Piaseczno to propozycja zarówno dla doświadczonych triathlonistów, jak i dla kompletnych amatorów. Uczestnicy rywalizują w bezpiecznych warunkach na pływalni GOSiR Piaseczno, następnie jadą na ustawionych w hali sportowej rowerkach magnetycznych, a etap biegowy odbywa się na bieżniach mechanicznych. Wszystko pod dachem, w komfortowych warunkach.

Krótkie dystanse poszczególnych konkurencji sprawiają, że jest to wyzwanie niemal dla każdego. Na pływalni należy pokonać 600 metrów, czyli 24 długości basenu. Następnie 15 km kręcenia na rowerze, a na koniec krótki, 3-kilometrowy bieg. Limit czasu na ukończenie całych zawodów to 80 minut, choć najlepsi potrafią to zrobić o połowę szybciej.

– Bardzo lubię triathlon pod dachem. Moja przygoda z taką rywalizacją rozpoczęła się 6 lat temu i od tego czasu regularnie staram się startować. Preferuję również krótkie dystanse, kiedy więc jest okazja, to biorę udział w Indoor Triathlon Series – mówił po zeszłorocznych zawodach zwycięzca Indoor Triathlon Piaseczno, Andrzej Ignatowicz.

Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma oficjalny czepek pływacki z logo zawodów. Na mecie – niezależnie od wyniku – wszyscy otrzymają także pamiątkowe medale. Na najlepszych czekają statuetki i nagrody rzeczowe.

Zapisy do udziału w zawodach już trwają i najlepiej się pośpieszyć z rejestracją, ponieważ ponad połowa dostępnych miejsc została już wykupiona. Zgłoszenia należy dokonać poprzez internetowy formularz, a wszystkie szczegółowe informacje są dostępne na  stronie organizatora www.indoortriathlon.com.pl.

Impreza jest organizowana we współpracy z GOSiR Piaseczno i została objęta patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Źródło: gosir

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię