Istotne wzmocnienia w piaseczyńskiej piłce

0

PIASECZNO PIŁKA NOŻNA, IV LIGA MKS Piaseczno zdążył już dokonać trzech istotnych wzmocnień w przerwie między rozgrywkami. W przyszłym sezonie w barwach biało-niebieskich będą występować Michał Janowski, Kamil Gałązka i Marcin Grunt

MKS Piaseczno nie czeka z transferami do startu rozgrywek. Jako pierwszy wrócił do klubu, po ośmiu latach gry w Pilicy Białobrzegi, jego wychowanek, 32-letni Michał Janowski, występujący zarówno na pozycji obrońcy, jak i defensywnego pomocnika. Warto podkreślić, że poza Piasecznem i Pilicą zawodnik grał też w Koronie Góra Kalwaria i Nidzie Pińczów, w której zaliczył 15 występów w drugiej lidze.

Istotnym wzmocnieniem powinien być także środkowy pomocnik Kamil Gałązka, który jeszcze do niedawna przywdziewał barwy Mazura Karczew. Wychowanek OKS-u Otwock trafił do Piaseczna w 2007 roku, a ostatnie występy w Piasecznie (w trzecioligowym wówczas KP) zaliczył w czerwcu 2011 roku. Następnie grał w Sparcie Jazgarzew i – od rundy wiosennej sezonu 2014/2015 – w Mazurze Karczew.

Do biało-niebieskich trafił też Marcin Grunt. Doświadczony, 32-letni obrońca przyjechał do Piaseczna aż z Norwegii, gdzie grał dla drużyny Eik IF Toensberg. Wcześniej występował, między innymi, w Broni Radom, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Siarce Tarnobrzeg, Zagłębiu Sosnowiec czy Hetmanie Zamość.

Grzegorz Tylec

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię