“Jak pokonać olbrzyma” dla najmłodszych

0

LESZNOWOLA 12 marca w filii GOK Lesznowola w Magdalence odbędzie się kolejna bajkowa niedziela. Tym razem najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć “Jak pokonać olbrzyma”


Przedstawienie poprowadzą Basia Songin i Szymon Góralczyk. Artyści mówią o sobie:

“Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy opowiadają, śpiewają i grają. Poszukujemy historii o różnej fakturze: wzruszających, humorystycznych, z morałem, czy celną pointą. Zawarte są one w bajkach, baśniach, legendach i pieśniach.Bajkowa niedziela jak pokonać olbrzyma

Wiele z nich powstało lata temu, ale ich treści wciąż są aktualne, wywołują skrajne emocje, pobudzają wyobraźnię, przypominają o dawnych czasach i świecie, jaki kiedyś istniał. Bajkowa niedziela jak pokonać olbrzymaPodchodzimy do dziedzictwa kulturowego z szacunkiem. Chcemy przypominać o nim, dzielić się z innymi pięknem tych opowieści oraz mądrościami w nich zawartymi.

Opowiadamy słowem, śpiewem, gestem i muzyką – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Bez ograniczeń wiekowych. Nasze spotkania są także alternatywą dla świata ekranów, w których coraz częściej sami się zamykamy. Próbu
jemy również zmieniać przeświadczenie jakoby baśnie były tylko historyjkami dla dzieci, bo przecież niektóre z nich powstały z myślą o dorosłych! Zachęcamy Was też do samodzielnych poszukiwań, do sięgnięcia po książki z opowieściami. Do czytania dzieciom. Do opowiadania, śpiewania i grania.”

Przedstawienie odbędzie się 12 marca o godz. 16:00. Bilety w cenie 10 zł za dziecko. Opiekunowie wchodzą bezpłatnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię