Jak wybrać drzwi wewnętrzne? 3 istotne kwestie

0

Drzwi są bardzo ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. W zależności od tego, jaki wariant wybierzemy, podkreślają charakter aranżacji, wprowadzają do niej harmonię i ład lub są wyrazistym akcentem, który ożywia całą kompozycję. Jedno jest pewne – ich wybór nie może być dziełem przypadku. Musi być naprawdę dobrze przemyślany. Tylko to pozwoli cieszyć się drzwiami, które będą doskonale spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Sprawdź, o czym należy pamiętać, by wybrać najlepszy model do każdego pomieszczenia.

Sposób otwierania

Najczęściej wybierane są tradycyjne drzwi jednoskrzydłowe. Ich klasyczny wygląd oraz uniwersalność sprawiają, że zazwyczaj jest to dobry wybór. Przed zakupem warto jednak przeanalizować również inne opcje.

Coraz większą popularnością cieszą się drzwi dwuskrzydłowe. Doskonale wyglądają w przejściach między dwoma pomieszczeniami, na przykład między jadalnią a salonem. Świetnie pasują do wnętrz w stylu retro.

Bardzo modne stały się również drzwi przesuwne. Dostępne zarówno w wersji jedno-, jak i dwuskrzydłowej, są nie tylko praktyczne, ale i znakomicie zdobią wnętrze. To doskonała propozycja do niewielkich wnętrz – zapewniają bowiem dużą oszczędność miejsca.

Będący częścią sieci Komfort salon drzwi wewnętrznych w Warszawie to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę produktów z tej kategorii. Odwiedź nas, a pomożemy Ci znaleźć drzwi wewnętrzne idealnie dopasowane do Twojej aranżacji.

Modne drzwi wewnętrzne

Zastanawiasz się, jakie są najmodniejsze drzwi wewnętrzne? Warszawa jest idealnym miejscem na poszukiwanie inspiracji! Wbrew pozorom, jest to bardzo ważna kwestia. Drzwi muszą być bowiem dopasowane do całej aranżacji.

Zazwyczaj kolor drzwi dobiera się do odcienia ścian lub podłogi. Aktualnie bardzo popularnym trendem jest wybieranie modeli w takim samym kolorze jak posadzka oraz stolarka okienna. W kwestii kolorystyki panuje już duża dowolność. Modne są zarówno białe elementy, jak i pokryte deseniem imitującym drewno (doskonale łączą się z parkietami). W nowoczesnych wnętrzach świetnie będzie prezentować się również czarna stolarka.

Drzwi wewnętrzne w salonach Komfort

Aby wybrać doskonałe drzwi wewnętrzne do Twojego domu, potrzebujesz sklepu z szerokim asortymentem i profesjonalną obsługą. To wszystko znajdziesz w aż trzech stołecznych salonach Komfort. To coś więcej, niż sklep z drzwiami wewnętrznymi w Warszawie – to także miejsce, w którym możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakupach. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy sklep!

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Wśród salonów Komfort z największą ofertą drzwi należy wymienić przede wszystkim ten zlokalizowany w Jankach, na terenie centrum handlowego HOMEPARK. Jego lokalizacja jest dogodna nie tylko dla osób dojeżdżających z południowo-zachodnich dzielnic Warszawy, ale i okolicznych miejscowości. Dojazd ułatwia bliskość alei Krakowskiej, trasy Salomea-Wolica i innych ważnych dróg. W sąsiedztwie centrum znajduje się również przystanek autobusowy Janki Pl. Szwedzki. Zatrzymują się tutaj m.in. linie 62, 63, 703, 706, 711, L-1 i N88.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

Komfort – Podłogi, Dywany i Drzwi
Salon Komfort z bogatą ofertą drzwi znajdziesz także na terenie kompleksu handlowego Centrum Ursynów. Jest ono położone w pobliżu skrzyżowania ul. Puławskiej z Południową Obwodnicą Warszawy. Zapewnia to doskonały dojazd z południowych części miasta oraz pobliskich miejscowości – Piaseczna, Konstancina-Jeziornej i innych.
Dotrzesz tutaj łatwo nie tylko samochodem. W pobliżu centrum zatrzymuje się wiele miejskich i podmiejskich linii autobusowych, w tym 185, 209 oraz 715.
Puławska 427, 02-801 Warszawa
885 985 164

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Sklep Komfort przy ulicy Mineralnej położony jest w doskonale skomunikowanej okolicy – na terenie kompleksu handlowego Centrum Krakowska, zaledwie 1 km od lotniska im. Chopina. Z łatwością dotrzesz do nas z okolicznych dzielnic – Włoch, Okęcia, Rakowca i innych. Bliskość Alei Krakowskiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy zapewnia łatwy dojazd także mieszkańcom Janek, Raszyna, Piastowa oraz innych okolicznych miejscowości. Poruszasz się komunikacją miejską? Żaden problem! W pobliżu znajduje się węzeł przesiadkowy P+R Aleja Krakowska. W najbliższej okolicy zatrzymują się liczne linie autobusowe, a także tramwaje linii 7, 9 oraz 15.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa
885 987 583

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię