Jak zamówić rośliny przez internet? Czy to bezpieczne?

0

Skąpani w zieleni” to nazwa pierwszego w powiecie internetowego sklepu z roślinami. Teraz bez wychodzenia z domu można wybrać i zamówić piękne rośliny, które bezpiecznie zapakowane na pewno dotrą do nas całe i zdrowe

Z miłości do roślin

Na pytanie skąd pomysł na sklep „Skąpani w zieleni „właścicielka odpowiada: – Z miłości do roślin.

Sklep internetowy Skąpani w zieleni oferuje szeroką gamę kwiatów, doniczek, osłonek i innych przydatnych akcesoriów dla tych, którzy chcą stworzyć własną domową dżunglę. Przesyłki już od 9 zł! Po zakupie, każdy klient otrzymuje na e-mail instrukcję pielęgnacji konkretnej rośliny, którą nabył.

Rośliny i kwiaty w pomieszczeniach sprawiają, że nasze życie jest jaśniejsze, piękniejsze i ciekawsze. Zakup rośliny doniczkowej może nie tylko ozdobić pomieszczenie, ale także uczynić je bardziej przytulnym i wygodnym ale także sprawia, że powietrze jest czystsze i zdrowsze, wzbogacając je w tlen. Wiadomo nie od dziś, że spaliny, opary, promieniowanie elektryczne – wszystko to jest szkodliwe dla zdrowia, wpływając na stan skóry, włosów i narządów wewnętrznych. Rośliny doniczkowe częściowo neutralizują zewnętrzną negatywność, poprawiając jakość naszego życia. Mogą być kwitnące i dekoracyjne, kręcone i pełzające – różnorodność opcji jest imponująca. Wybór kwiatów w pomieszczeniach to bardzo odpowiedzialna sprawa, do której należy podchodzić z całą powagą. Ludzie często narzekają na suche powietrze w swoich mieszkaniach i nabywają w tym celu nawilżacz. Paprocie są roślinami, które pomagają utrzymywać wilgotność. W naszym sklepie jest dostępna niesamowicie oryginalna paproć zwana potocznie nogi pająka, to gatunek Humata Tyermannii. Roślina prosta w pielęgnacji jak na paproć. Z kolei Sansevierie mają właściwości dezynfekujące, zabijają szkodliwe mikroorganizmy w powietrzu. Również są dostępne w naszym sklepie, między innymi przepiękna odmiana Moonshine.

4 powody dla których warto kupować rośliny w sklepie internetowym Skąpani w Zieleni

Wiemy, jakie gatunki są bezproblemowe

Głównie nastawiliśmy się na sprzedaż roślin nie sprawiających większych trudności w pielęgnacji, między innymi są to różne gatunki Filodendronów, jeszcze mało znane Aglaonemy – generalnie roślin pięknych, różnorodnych a jednocześnie łatwych w pielęgnacji przy zapewnieniu podstawowej pielęgnacji. Świadomie zrezygnowaliśmy ze sprzedaży roślin, które wymagają warunków dosłownie jak w swej rodzimej dżungli, roślin choć pięknych to szalenie kapryśnych.

Pomoc w doborze roślin i doniczek

Wybór odpowiedniej rośliny zależy od takich czynników, jak oświetlenie, wilgotność, czas jaki można poświęcić roślinom, wielkość pomieszczenia, rodzaj podłoża, doniczki, itp. Wszystko to trudno wziąć pod uwagę i dokonać właściwego wyboru. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze.

Tylko zdrowe rośliny

By kwiaty w pomieszczeniach zachwycały Cię każdego dnia, monitorujemy ich jakość i wygląd. Przed wysyłką każda roślina jest sprawdzana pod kątem obecności szkodników i chorób.

Kupując u nas przyczyniasz się do powstawania kolejnych lasów w Polsce!

Nasz sklep internetowy współpracuje z Fundacją „Las na zawsze”. Od każdego Twojego zamówienia przekazujemy część zysku na szlachetne cele, na powstawanie kolejnych lasów w naszym kraju.

Dzięki Twoim zakupom w naszym sklepie, urośnie w Polsce kolejne drzewo!

Tak pakujemy dla Was kwiaty

Roślinę owijamy w tekturę falistą oraz piankę. Zapobiega to uszkodzeniu całej rośliny zwłaszcza, tak delikatnych części jak liście, a pianka dodatkowo pełni funkcję izolacyjną, sprawiając, że roślinie jest jeszcze bardziej ciepło ! Doniczkę zaś owijamy folią w celu uniknięcia wysypywania się ziemi. Na czas zimowy stosujemy również agrowłókninę zimową. Zaś do wysyłek zagranicznych dodatkowo instalujemy w kartonach wkład grzewczy.

Tak wygląda roślina owinięta bezpiecznie w rulon, gotowa do wysyłki.

Karton gabarytowo jest dopasowywany do ilości znajdujących się w nich roślin. Stosujemy również wypełniacze papierowe, tak by karton był całkowicie wypełniony, rośliny się nie przesuwały i nie uległy uszkodzeniu.

 

Tak wygląda karton gotowy do wysyłki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię