Jan Rokita robi karierę w Solidarnej Polsce

3

GÓRA KALWARIA Kilka tygodni temu Jan Rokita, przewodniczący rady miejskiej w Górze Kalwarii, zaczął tworzyć na terenie powiatu struktury Solidarnej Polski. Wczoraj został wybrany na wiceprezesa okręgu podwarszawskiego partii stworzonej przez byłych działaczy Prawa i Sprawiedliwości


Jan Rokita po transferze z PiS-u do Solidarnej Polski zaczyna robić w niej błyskotliwą karierę. Przewodniczący nigdy nie krył swoich prawicowych sympatii. Wydaje się, że w Solidarnej Polsce wreszcie będzie mógł rozwinąć skrzydła. W poniedziałek odbyło się walne zgromadzenie działaczy SP. Podczas niego Jan Rokita otrzymał nominację na wiceprezesa okręgu podwarszawskiego w skład którego oprócz powiatu piaseczyńskiego, wchodzą jeszcze powiaty grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.
– Przybędzie mi sporo obowiązków, ale to dobrze, bo to dla mnie dodatkowa motywacja. Powierzono mi odpowiedzialną funkcję, na pewno będą miał spore pole do działania – podkreśla Jan Rokita. – Oczywiście nie oznacza to, że przestanę być pełnomocnikiem Solidarnej Polski w powiecie piaseczyńskim. Budujemy tu struktury. Obecnie mamy około 30 członków, ale na pewno na tym nie poprzestaniemy.

TW

CZYTAJ TAKŻE:  Jan Rokita nie pozwolił się zdymisjonować

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię