KONSTANCIN-JEZIORNA W niedzielę 17 grudnia konstanciński Park Zdrojowy rozbłyśnie atrakcjami Jarmarku Bożonarodzeniowego. Chętni wystawcy mogą już zgłaszać chęć ekspozycji czy sprzedaży produktów podczas świątecznego jarmarku.


Świąteczne atrakcje

Na jarmarku odwiedzający w każdym wieku znajdą specjalne, świąteczne atrakcje. Będzie można spotkać się ze św. Mikołajem, podzielić się opłatkiem i wziąć udział w wigilii miejskiej. Szczegółowy program Jarmarku i lista atrakcji zostanie podana w najbliższym czasie.

Będą także liczne stoiska prezentujące okolicznościowe produkty świąteczne i wyroby rękodzieła artystycznego. Organizator jarmarku, czyli Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna udostępnia wystawcom drewniane domki wystawiennicze, które podobnie jak przed rokiem staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Także tam, dysponujący własnym stoiskiem wystawcy, będą mogli je rozstawić i prowadzić sprzedaż.

Zgłoszenia zainteresowanych uczestnictwem

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów.

Karty zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) należy złożyć w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 23). Wypełnione karty zgłoszeniowe można również przesłać mailem na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: „Zgłoszenie wystawcy na Jarmark 2017”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 grudnia.

Do dyspozycji jednego zgłoszonego podmiotu przeznaczona zostanie ½ miejsca w domku wystawienniczym lub miejsce na ustawienie własnego stoiska.

Uwaga! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia.

Każdy wystawca, którego zgłoszenie zostanie przyjęte i który będzie obecny na Jarmarku, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty targowej w wysokości 10 zł. Wystawca zobowiązany jest także do przygotowania i przekazania gadżetów dla dzieci o wartości 50 zł (produktów, wyrobów etc.) przeznaczonych na nagrody w konkursach.

Poniżej do pobrania karta zgłoszeniowa oraz Regulamin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię