Jarmark Bożonarodzeniowy z Magdą Femme!

0

PRAŻMÓW Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Już jutro pod Urzędem Gminy Prażmów odbędzie się wspólne Kolędowanie mieszkańców

Na wszystkich mieszkańców i gości w godzinach 11.00-16.00, czekać będzie aż 35 wystawców z ozdobionymi i świątecznie oświetlonymi stoiskami. Zakupy umilą występy dzieci ze szkół i harcerzy, a o godzinie 14 na scenie zagości Magda Femme! Nie może też zabraknąć najprawdziwszego Mikołaja z upominkami dla każdego dziecka, które zechce zrobić sobie z nim zdjęcie.

Odwiedzający Jarmark nie muszą martwić się o pogodę, zakupione jedzenie będzie można zjeść przy świątecznej muzyce pod ogrzewanym namiotem z widokiem na scenę. A jedzenia na pewno nie zabraknie, każdy znajdzie coś dla siebie, spośród ofert 13 stoisk gastronomicznych. Poza świątecznymi klasykami, jak pierogi, barszcz czerwony, sękacze czy gorąca czekolada, będzie można skosztować greckich chałw, ryb z Trójmiasta, wędzonych mięs i świeżego pieczywa.

Stoiska jarmarkowe będą obfitować w najróżniejsze rękodzieło oferując zarówno ozdoby jak i świąteczne prezenty. Wśród wystawców znajdą się też dwa lokalne sklepy z zabawkami, stoiska szkół, przedszkoli i Koła Gospodyń Wiejskich. Miłośnicy literatury będą mogli przebierać w ofercie aż trzech wystawców z książkami.

Przy okazji spotkania z mieszkańcami Strażacy z OSP Uwieliny będą dzielić się wiedzą i zachęcać do rejestracji potencjalnych dawców szpiku, a każdy chętny będzie mógł przejść szybki kurs pierwszej pomocy na specjalistycznym fantomie.

Całości akcji przyświecać będzie wspólny cel, a właściwie dwa. Wolontariusze podczas Jarmarku będą zbierać datki na rzecz dwójki dzieci z Gminy Prażmów, których rodzice potrzebują wsparcia finansowego kosztów leczenia i rehabilitacji.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 12 grudnia do Prażmowa. nOrganizatorzy gwarantują niepowtarzalny świąteczny nastrój, udane zakupy, pyszne jedzenie i dużo ciepła niezależnie od pogody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię