Jazdy próbne w salonie Volkswagen Warszawa – umów się już dziś!

0
Artykuł promocyjny

Trudno byłoby wyobrazić sobie zakup samochodu bez możliwości jego wcześniejszego sprawdzenia. Jest to istotne zarówno kupując auta nowe, jak i używane. Pojazd, z którego będziemy korzystać przez przynajmniej kilka lat, powinien być jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Podczas jazdy testowej można dowiedzieć się jak będziemy czuli się za kierownicą, czy odpowiada nam moc silnika i zachowanie auta na drodze, czy nie mamy problemów z obsługą wyposażenia we wnętrzu. Salon Volkswagen Warszawa i jego pracownicy doskonale zdają sobie z tego sprawę, udostępniając możliwość przejechania się pojazdami dostępnymi w ofercie marki Volkswagen.

Gdzie zlokalizowany jest Salon Volkswagen Warszawa?

Salony samochodowe sprzedające pojazdy marki Volkswagena oraz Porsche posiadają dwie lokalizacje na terenie Warszawy. Pierwszy z nich znajduje się na ulicy Połczyńskiej 118A i stąd też bierze swoją nazwę: Salon Volkswagen Warszawa Połczyńska. Druga lokalizacja znajduje się na obrzeżach miasta w dzielnicy Okęcie, niedaleko znanego w całej Polsce międzynarodowego lotniska. Volkswagen-Porsche Warszawa Okęcie zlokalizowany jest przy ul. Sekundowej 1. Takie rozlokowanie salonów, a także połączonych z nimi autoryzowanych stacji obsługi (ASO), sprawia, że można znacznie skrócić czas dojazdu na miejsce. Nie trzeba przemierzać wielu dzielnic stolicy, co w okresie ogromnego ruchu i korków na drogach byłoby niepotrzebną stratą czasu.

Jak umówić się na jazdę próbną w salonie VW w Warszawie?

By móc skorzystać z możliwości przetestowania aut Volkswagena w warszawskich salonach, najwygodniej jest skorzystać ze specjalnego działu ich stron internetowych, gdzie można łatwo umówić termin jazdy próbnej. Należy wypełnić prosty formularz, podając imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz oczywiście wybierając z listy samochód, który nas interesuje. Dodatkowo można zaproponować wygodny dla nas termin, który pracownicy postarają się zarezerwować, jeśli tylko będzie jeszcze wolny. Salon Volkswagen Warszawa oddzwoni na podany numer telefonu, a podczas rozmowy będzie możliwość uzgodnienia szczegółów jazdy testowej. Salony VW w stolicy mają szeroką listę samochodów, które można przetestować w trakcie jazdy próbnej. Są to między innymi:

 • VW up!
 • VW Polo
 • VW Golf
 • VW T-Roc
 • VW Touran
 • VW Tuareg
 • VW Passat
 • VW Sharan
 • VW Arteon

Dostępne są także pojazdy elektryczne:

 • VW ID.3
 • VW ID.4
 • VW ID.5

Salon Volkswagen Warszawa to również auta używane

Szukasz młodego auta używanego z gwarancją, niskim przebiegiem i w doskonałym stanie technicznym? Salony VW-Porsche Połczyńska oraz VW-Porsche Okęcie sprzedają również takie pojazdy. Są to samochody zaledwie kilkuletnie, posiadające niewielki przebieg, a także gruntownie sprawdzone przez autoryzowaną stację obsługi (ASO), która współpracuje z salonami. Taka oferta to niższy koszt niż w przypadku aut nowych, a także możliwość uzyskania topowego wyposażenia bez nadmiernego wzrostu ceny. Listę samochodów używanych można obejrzeć na stronach internetowych, w specjalnie utworzonym do tego dziale. Zlokalizowano tam prostą wyszukiwarkę, która umożliwia przeszukanie bazy pojazdów pod kątem konkretnego, interesującego nas modelu, a także przedziału cenowego.

Skorzystaj z oferty autoryzowanego serwisu VW w Warszawie

Salon Volkswagen Warszawa to również autoryzowana stacja obsługi (ASO), która prowadzona jest w tym samym gmachu. W jednym miejscu możesz więc załatwić wszystkie swoje sprawy. W ramach usług serwisowych można zlecić wymianę oleju w silniku oraz skrzyni biegów, instalację nowych filtrów oleju, powietrza czy układu nawiewu, dokonać wymiany tarcz i klocków hamulcowych, a także przeprowadzić cały szereg innych czynności eksploatacyjnych. Autoryzowany serwis to również naprawy dokonywane przez wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie zbierane przez długie lata. Nie bez znaczenia jest dostęp do oryginalnych części zamiennych, procedur przewidzianych przez producenta, a także specjalnych narzędzi których nie posiada żaden niezależny warsztat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię