Jechał suzuki, wiózł marihuanę

2

LESZNOWOLA Funkcjonariusze z lesznowolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli suzuki. 18- letni pasażer miał przy sobie niemal 7 g marihuany. Swą podróż zakończył w celi


Kilka minut po północy policjanci z komisariatu z Lesznowoli zatrzymali do kontroli drogowej osobowe suzuki. W trakcie prowadzonych czynności, siedzący obok kierowcy 18-letni pasażer zaczął nerwowo się zachowywać. W pewnej chwili próbował wyrzucić z samochodu niewielkie opakowanie, w którym jak się okazało, było prawie 7 g marihuany. Chłopak trafił do celi i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

TW

2 KOMENTARZE

  1. ugh, srogo! miał siedem gietów i nie obawiał się ich użyć. Policja powinna to była przeliczyć na ‘działki’ i podać oficjalnie: “Miał przy sobie 70 dawek marihuany – taką ilością narkotyku mogło odurzyć się np. całe przedszkole!”. Wtedy zabrzmiałoby to bardziej dramatycznie i w niejasny sposób sugerowałoby co z narkotykami zamierzał zrobić schwytany przestępca. Całe szczęście sprawna akcja policji zapobiegła nieszczęściu na masową skalę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię