„Jeden motocykl przemknął, drugi uderzył w samochód!” Dotarliśmy do świadka wypadku [AKTUALIZACJA]

9

PIASECZNO Ulica Chyliczkowska wciąż jest zamknięta po wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu dostawczego. – Motocyklista uderzył w tył samochodu tak mocno, że spadł mu kas i buty – opowiada świadek wypadku

Do nieszczęścia doszło ok. godz. 18.30. Od strony ul. Armii Krajowej ulicą Chyliczkowską jechał samochód dostawczy, za nim – jak relacjonuje świadek – dwa motocykle ze znaczną prędkością.
Auto dostawcze skręcało w ulicę Markowskiego – opowiada mężczyzna. – A motocykle ignorując linię ciągłą zaczęły go wyprzedzać. Jeden przemknął, a drugi już nie zdążył. Ten pierwszy nie zatrzymał się i nawet nie zwolnił. Pojechał dalej. Uderzenie było tak silne, że motocykliście spadł kask i buty – dodaje mężczyzna.
Na miejscu są dwie karetki, policja i trzy zastępy straży pożarnej. Ulica Chyliczkowska na odcinku przy ul. Markowskiego została całkowicie wyłączona z ruchu.

godz.20.08
Motocyklem jechał 22-letni mężczyzna – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku – dodaje policjant i apeluje do świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

 

AB

9 KOMENTARZE

 1. Niestety brawura kosztowała życie. Tego samego dnia widziałem podobnego artystę na Chylickiej w K-J. Podwójna ciągła, zakaz wyprzedzania i ograniczenie do 40. Droga kręta, w dół do mostku na Jeziorce, niewiele widać. A on nieśmiertelny. Niestety do czasu. Szkoda każdego życia.

 2. Czyj świadek?
  j s zmienił komentarz?
  A kiedy włączył kierunkowskaz inf, że skręca?
  Świadkowie są.

  • A wyprzedzanie na skrzyżowaniu? A podwójna ciągła? To pewnie według klubu motocyklowego nieśmiertelnych nic nie znaczy. Tak samo jak artysta o którym napisałem wyżej. Gdyby ktoś wyjechał z poprzecznej byłaby druga prawie identyczna tragedia.

 3. Daniel – SITAR zmarł.27.05.2020 Msza pożegnalna w kościela św. Anny w Piasecznie o godz. 11 w czwartek 04.06.2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię