Jedno lodowisko już działa. Gdzie powstaną kolejne?

0

POWIAT Kilka tygodni temu została otwarta ślizgawka pod dachem na terenie stadionu miejskiego w Piasecznie. Już niedługo lodowiska mają pojawić się w Górze Kalwarii, Konstancinie-Jeziornie i Lesznowoli


Lodowisko w Piasecznie działa od początku listopada. Jednak już niedługo dołączą do niego kolejne. W Górze Kalwarii zadaszona ślizgawka ma zostać otwarta 6 grudnia. Zostanie rozstawiona w pobliżu basenu, obok będzie znajdowała się wypożyczalnia łyżew. Na pewno lodowisko będzie czynne do końca ferii. Czy dłużej? Duże znaczenie będzie miała tu pogoda.

Trwają także przymiarki do otwarcia zadaszonego lodowiska z wypożyczalnią łyżew w Lesznowoli. W zeszłym roku mieszkańcy musieli obejść się smakiem, bo na ślizgawkę zabrakło pieniędzy. Z naszych informacji wynika, że w tym roku ma być inaczej. Szczegóły operacji „lodowisko” nie są jeszcze znane. W tym tygodniu pomysł mają zaaprobować radni. W przyszłym odbędzie się sesja, po której zostanie ogłoszony przetarg na obsługę ślizgawki. Lodowisko zostanie rozłożone przy szkole w Lesznowoli. Będzie dostępne prawdopodobnie od grudnia do lutego. W Konstancinie-Jeziornie lodowisko będzie znajdowało się, jak co roku, przy amfiteatrze. Wiadomo, że wystartuje w grudniu.

CZYTAJ TAKŻE:  Kiedy w Lesznowoli zostanie otwarte lodowisko?

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię