Jedność lepsza od Piaseczna, a Sparta od Kosy

0

A KLASA, MKS II PIASECZNO – JEDNOŚĆ ŻABIENIEC 0:3, SPARTA JAZGARZEW – KOSA KONSTANCIN 6:1 W derbowych spotkaniach powiatu piaseczyńskiego, które rozegrane zostały w ostatni weekend, nie było wątpliwości, które z zespołów bardziej zasłużyły tego dnia na zwycięstwo

Zarówno rezerwy biało-niebieskich, jak i Jedność rozpoczęły rundę wiosenną najgorzej jak mogły – od trzech kolejnych ligowych porażek. Po meczu 17. kolejki o przełamaniu mogli jednak mówić goście, którzy prezentowali się znacznie lepiej od – wyjątkowo słabo tego dnia dysponowanych – gospodarzy. Piłkarze z Żabieńca trzykrotnie zdołali znaleźć drogę do bramki piasecznian – dwukrotnie po szybkich kontratakach bramki zdobył Patryk Pierściński, a efektowny rajd zwieńczył trafieniem Jakub Mazurek.

Jeszcze bardziej okazałe zwycięstwo odniosła z kolei Sparta. Już do przerwy miejscowi prowadzili 3:0 po golach Karola Belki, Marcina Majewskiego i Filipa Lubańskiego z rzutu karnego. Po przerwie dla Sparty trafili jeszcze kolejno Maciej Górski, Sebastian Choroś (piękne uderzenie lewą nogą w same okienko) i Ernest Dąbrowski. Kosa zdołała się odgryźć tylko raz, zdobywając honorowe trafienie za sprawą Ivana Yakymovycha.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię