Jedność wciąż bez porażki

0

PIASECZNO PIŁKA NOŻNA, A KLASA Choć jeszcze niedawno bronili się przed spadkiem z A klasy, to kolejny sezon rozpoczął się dla piłkarzy Jedności Żabieniec zgoła odmiennie. Po sześciu ligowych kolejkach podopieczni Michała Wielogórskiego są na trzecim miejscu w tabeli i prezentują świetną dyspozycję

Jedność już dawno tak dobrze nie weszła w rozgrywki. Do wyjazdowych remisów z Sarmatą Warszawa i Przyszłością Włochy (po 1:1) doszły cenne zwycięstwa – zwłaszcza to w derbowym spotkaniu z drugim zespołem Piaseczna (4:0), beniaminkiem z Zamienia (5:1) i na wyjeździe z KS II Raszyn (4:3). Po ostatnim meczu i rozbiciu (7:1) na terenie rywala City Wilanów humor mógł dopisywać zwłaszcza Tomaszowi Jamorskiemu – autorowi czterech goli dla gości. Czym spowodowana jest tak pozytywna odmiana gry Jedność i na co liczy ten zespół w tym sezonie?

– Dobra postawa na początku sezonu to zasługa sumiennej pracy na treningach, ale też fajnej atmosfery w drużynie – mówi Michał Wielogórski, trener LKS Jedność Żabieniec. – Dodatkowo do zespołu dołączyło kilku chłopaków – głównie z rocznika 2006, którzy świetnie wkomponowali się w drużynę i dali nam sporo jakości. Po sześciu kolejkach nie mamy na koncie żadnej porażki, co jest najlepszym wynikiem od 10 lat. Ten fakt również dodaje nam wiatru w żagle i pokazuje, że w Żabieńcu udało się stworzyć solidny zespół, który może powalczyć o najwyższe cele.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię