Jeśli lubicie piosenki Andrzeja Zauchy, nie możecie zignorować tego koncertu

0

TARCZYN Tomasz Błasiak, aktor warszawskiego Teatru Polskiego oraz seriali telewizyjnych zaśpiewa znane i mniej znane utwory, dzięki którym Andrzej Zaucha pozostał w naszej pamięci


Mówiono o nim: geniusz, niesamowicie muzykalny i wrażliwy, serdeczny człowiek, obdarzony wielkim talentem i dużym poczuciem humoru. Niezwykle barwna osobowość. Andrzej Zaucha. Ten wyjątkowy wokalista, jazzman, bluesman wykonywał piosenki porywające pokolenia i po dziś dzień chwytające za serca.
Na recital Tomasza Błasiaka pt. „Serca Biciem” składają się przeboje, ale także i mniej znane utwory Zauchy.

„Interpretacje wokalne Tomasza Błasiaka poruszą najwrażliwsze struny Państwa dusz. Piękne nuty, smaczne aranżacje i muzyka na żywo sprawiają, że artysta wciąga słuchaczy w swój świat, a koncert mija błyskawicznie. Ten ciepły, nieco nostalgiczny program zapada w pamięć i, co sugeruje już sam tytuł, przyprawia o mocniejsze serca bicie…” – zachęcają do udziału w koncercie organizatorzy.

Aranżacje utworów przygotował Tomasz Krezymon, wokaliście będzie towarzyszył zespół: Tomasz Krezymon (piano), Paweł Bomert (bas) i Szymon Linette (perkusja)

Tomasz Błasiak ukończył warszawską Akademię Teatralną. W Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera zadebiutował w gościnnym spektaklu „Kwiaty dla Algernona”, za który otrzymał pierwszą nagrodę na 36. Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora. W „Powszechnym” pracuje do dziś, a poza tym można go zobaczyć w serialu „Barwy Szczęścia”.

Koncert odbędzie się 19 lutego (wtorek) o godz. 19 w Gminny Ośrodku Kultury przy ul. Stępkowskiego 17. Wstęp 20 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię