KONSTANCIN-JEZIORNA Konstancin już nas przyzwyczaił do świetnych sobotnio-niedzielnych koncertów. Nie inaczej będzie jutro i pojutrze. Usłyszymy znane przeboje z lat 60., 70. i 80. w nietypowym brzemieniu oraz stary dobry jazz w wyjątkowym wykonaniu. Wstęp wolny


W sobotę o godz. 19 w konstancińskim amfiteatrze będzie można posłuchać zbioru najpiękniejszych polskich piosenek rozrywkowych w autorskiej, niekonwencjonalnej jazzowej aranżacji. Kwartet znanych muzyków (na zdjęciu głównym) wziął na warsztat popularne polskie przeboje lat 60., 70. i 80. i nadał im nowe, nietypowe brzmienie. W programie m.in. utwory z repertuaru Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Andrzeja Zauchy czy Tadeusza Nalepy, a także piosenki i kompozycje z filmów i popularnych seriali m.in. „Dziecko Rosmary”, „Wojna domowa”’ czy „Jan Serce”. Zaśpiewa Janusz Szrom, a akompaniować będą Zbigniew Wrombel, Piotr Wrombel oraz Krzysztof Szmańda.

Natomiast w niedzielę o godz. 16 na tej same scenie zagra The Warsaw Dixielanders, zespół doskonale znany konstancińskiej publiczności. Zaprezentuje stary dobry jazz, muzykę dixielandową oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej okresu przed i powojennego. Oryginalne brzmienie i wykonanie gwarantują publiczności świetną zabawę.

Po koncercie, o godz. 18 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na potańcówkę w altanie przy Hugonówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię