Jeszcze tylko kilka dni męki! Most na Starochylickiej niemal gotowy

5

PIASECZNO Firma remontująca przeprawę nad Jeziorką w Chylicach-Pólku uwija się i do końca tego tygodnia ma uzupełnić nawierzchnię na północnym pasie. To zapowiedź końca utrudnień


Starostwo ma szczęście. Udało mu się znaleźć wykonawcę inwestycji (opiewającej na 3,7 mln zł), który nie miał problemu z szybkim poszerzeniem i remontem mostu na przedłużeniu ul. Chyliczkowskiej i to bez jego całkowitego zamykania. Około trzy tygodnie temu firma zakończyła prace na południowej połowie obiektu, obecnie finalizuje je na północnej.

– Do końca tygodnia zostanie uzupełniona nawierzchnia, co pozwoli na przywrócenie normalnego ruchu – zapowiada Ksawery Gut z zarządu powiatu piaseczyńskiego. – Roboty będą jeszcze trwały, ale już w zakresie, który nie będzie powodował zakłóceń dla kierowców – dodaje.

Most na Starochylickiej był w złym stanie. Już wielokrotnie trzeba było naprawiać wiecznie pogięte barierki, które wpadały do rzeki. Do tego – ze względu na niedostateczną szerokość przeprawy – nie można było wybudować na niej ścieżki rowerowej, a istniejący chodnik był bardzo wąski, co zagrażało bezpieczeństwu pieszych.

5 KOMENTARZE

  1. żadnej “męki” nie było na tym odcinku. Dobrze zorganizowany remont, ustawione światła i umiarkowany ruch sprawiły że nie było tam dużych problemów ani korków. Widać było też że ekipa uwija się z pracą i nawet wieczorami było po 20 robotników na moście. Brawo dla wykonawcy remontu. Oby takich firm więcej.

  2. Super firma jechałem tam i jednocześnie było ze 20 pracowników było ich tak gęsto że chyba sobie przeszkadzali. Tą firmę zatrudniać nawet jak jest drożej bo się to opłaca.

  3. To prawda uwijają się jak pszczoły, upierdliwość po 16 jest jak jedziesz na Konstancin ale nawet jadąc przez Chyliczki jest luz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię