Józefosław i Julianów w konkursie fotograficznym

0

PIASECZNO Przedmiotem konkursu fotograficznego jest zdjęcie, które będzie portretem Józefosławia lub Julianowa. Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Prace będą przyjmowane w okresie 17.07-30.09.2017.


Konkurs fotograficzny „Portret Józefosławia i Julianowa” organizowany jest w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Można zgłosić dowolną ilość zdjęć, a także zdjęcia archiwalne. Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej w Józefosławiu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy z oświadczeniami dostępny w bibliotece w Józefosławiu oraz na stronie: http://www.biblioteka-piaseczno.pl/wordpress/konkurs-fotograficzny-portret-jozefoslawia-i-julianowa/.

MOBILE ALERT – wykorzystaj aplikację w konkursie fotograficznym „Portret Józefosławia i Julianowa”

W konkursie fotograficznym „Portret Józefosławia i Julianowa” zdjęcia można przesyłać za pomocą aplikacji Mobile Alert. Instrukcja jak to zrobić od pobrania aplikacji do wysłania zdjęcia na plakacie oraz na stronie: http://www.biblioteka-piaseczno.pl/wordpress/mobile-alert-wykorzystaj-aplikacje-w-konkursie-fotograficznym-portret-jozefoslawia-i-julianowa/

Kody QR lub linki do aplikacji można pobrać: http://piaseczno.eu/instalacja-i-zasady-korzystania-z-aplikacji-mobile-alert/

Szczegółowa informacja o aplikacji: http://piaseczno.eu/category/mobile-alert/

źródło: piaseczno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię