Józefosław ma nowego sołtysa?

7

PIASECZNO Prawdopodobnie Józefosław ma nowego sołtys. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wygrała Katarzyna Krzyszkowska-Sut zdobywając 437 głosów. Dotychczasowy sołtys – Jan Dąbek, który pełnił funkcję od 1994 uzyskał poparcie 397 głosujących

Czy nasze informacje się potwierdzą? Czekamy na oficjalne ogłoszenie wyników wyborów na sołtysa. Pierwszych, które w formule zbliżonej do wyborów parlamentarnych i samorządowych odbyły się w powiecie piaseczyńskim. Mieszkańcy nie wybierali sołtysa na zebraniu sołeckim, lecz w lokalu wyborczym.

7 KOMENTARZE

  1. wybory soltysa w Jozefoslawiu zgromadzily na zebraniu wiejskim 313 osob a teraz przy zmienionym i dostosowanym do wielkosci wsi sposobie glosowania przyszlo ponad 840 osob. Czyli 2.7 raza wiecej co niektorym sie niepodoba i wola stary system wiejskiego zebrania. Ciekawe gdzie by sie zmiescili wyborcy na wiejskim zebraniu, gdyby przyszli wszyscy uprawnieni czyli 7500 osob ?

  2. wyniki nie zostały jeszcze opublikowane (minął tydzień) . zatem na razie za wcześnie mówić kto wygrał. byc moze jest remis?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię