Jubileuszowe show Cyrku Zalewski w Piasecznie

0

LESZNOWOLA W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Piaseczna będą mieli szansę obejrzeć je w niedzielę 4 września na jednym z 2 zaplanowanych spektakli.

 

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów. Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Piaseczna.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie przy ul. Mleczarskiej, róg Słonecznej w Starej Iwicznej.

W przedstawieniu nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. 

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii. 

 Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do niej kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

SPEKTAKL: Niedziela, 4 września 2022 r., Godz. 13.00 i 16.00
Gdzie: Stara Iwiczna, ul. Mleczarskiej, róg Słonecznej

KONKURS

 

 

MAMY dla WAS

podwójne zaproszenia na spektakl

Dla pierwszych 6 osób, które 31 sierpnia 

DODZWONIĄ się do redakcji o godz. 12.00-12.05

na numer  22 737 23 48

i podadzą hasło:

CYRK w PIASECZNIE

Czekają podwójne zaproszenia (dorosły plus dziecko do 12 lat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię