Jutro kolejne zawody w tenisie stołowym. Będzie sporo atrakcji

0

PIASECZNO W sobotę 22 lutego w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się szósty turniej XXII edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. W zawodach może wziąć udział każdy chętny


Styczniowy turniej Grand Prix był rekordowy pod względem frekwencji – wystąpiło w nim aż 198 uczestników. Tym razem najwięcej było amatorów. Pod nieobecność lidera Rafała Suszyckiego po złoto sięgnął Dominik Joński, a srebrny medal trafił do Jarosława Okrucha. Wśród młodych zawodników w kategorii dzieci swoje pierwsze zwycięstwo odniosła Wiktoria Wiencek z UKS Return Piaseczno, pokonując w finale reprezentanta Budowlanych Góra Kalwaria Pawła Jankowskiego. Rekord uczestników padł również w kategorii gier podwójnych, w których do rywalizacji przystąpiło 20 par. Najlepszy okazał się duet Kisiel/Dąbrowski, którzy w finale – po pięciosetowym meczu – wygrali z parą Kubój/Orłowski.
A już w sobotę gościem specjalnym, współfinansowanych ze środków gminy Piaseczno zawodów, będzie Klaudia Kusińska – wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy kategorii młodzieżowych. Kusińska w tym sezonie reprezentuje barwy Malarenergii Team w szwedzkiej ekstraklasie, jest również zwyciężczynią ogólnopolskiego turnieju seniorek w obecnym sezonie. W turnieju nie zabraknie również stałych elementów czyli losowania nagród oraz voucherów do restauracji Szara Eminencja oraz Decathlon Piaseczno. Do wygrania będzie także indywidualny sparing z Klaudią Kusińską oraz jej koszulka z autografem.
Kategorie: Dzieci, Dzieci-PRO, Junior, Junior-PRO, Amatorzy – start godz. 10 (zapisy do godz. 9.30), kategorie: Kobiety, Open, Gry Podwójne – start godz. 13. (zapisy do godz. 12.30), losowanie nagród godz. 12.30.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię