Jutro rusza Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

0

PIASECZNO W najbliższą niedzielę w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji swoją inaugurację będzie miała XXII edycja Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Patronem medialnym turnieju jest Kurier Południowy

Grand Prix cieszy się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Świadczy o tym najlepiej fakt, że w zeszłorocznych rozgrywkach wzięło udział prawie 550 osób. Podobnie jak w ubiegłych latach turniej skierowany jest w zasadzie do wszystkich chętnych, którzy będą rywalizować w ośmiu kategoriach (cztery kategorie dziecięce, kobiety, amatorzy, open oraz gry deblowe). Turnieje odbywają się jeden raz w miesiącu, a zwieńczeniem cyklu jest czerwcowy turniej TOP-12, w którym grają najlepsi zawodnicy z klasyfikacji generalnej (liczone są wyniki z sześciu najlepszych turniejów).
Co czeka na zawodników 29 września?
Oprócz rywalizacji przy stole będzie okazja spotkać się z bardzo utytułowanym tenisistą stołowym – Marcinem Kusińskim. To dwukrotny Indywidualny Mistrz Polski oraz 13-krotny zdobywca Drużynowego Mistrzostwa Polski. Co więcej, dwa z tych tytułów Kusiński zdobył reprezentując KS Piaseczno w latach 1997-1998. Będzie to więc wielki powrót do przeszłości naznaczonej wieloma sukcesami. Możliwość sparingu z tak utytułowanym zawodnikiem (a przy tym bardzo utytułowanym trenerem) będzie dodatkową motywacją dla uczestników.
Jak co miesiąc odbędzie się również losowanie nagród, gdzie na szczęśliwców będą czekały vouchery do restauracji „Szara Eminencja”, sprzęt sportowy oraz niespodzianka od gościa specjalnego imprezy. Ponadto najmłodsi będą mogli posilić się pyszną pizzą, a najlepsi otrzymają nagrody o łącznej wartości 2500 złotych.
Kategorie: Dzieci, Dzieci-PRO, Junior, Junior-PRO, Amatorzy – start godz. 10 (zapisy do godz. 9.30), Kobiety, Open, Gry Podwójne – start godz. 13 (zapisy do godz. 12.30).

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię