Już dziś rusza walka o awans!

1

PIASECZNO Swoje pierwsze mecze w ramach Final Four – baraży o trzecią i czwartą ligę reprezentanci powiatu piaseczyńskiego rozegrają na wyjazdach. Początek zmagań o godzinie 18

W walce o trzecią ligę MKS Piaseczno podejmie w Radomiu drugi zespół Radomiaka. I choć spotkanie, podobnie jak wszystkie inne baraże, odbędzie się niestety bez udziału publiczności, to na klubowym kanale Youtube biało-niebieskich planowana jest transmisja na żywo on-line.

W tym samym czasie Sparta Jazgarzew zmierzy się z RKS Okęciem Warszawa (relacja z meczu na stronie Sparty), a Laura Chylice powalczy z ekipą Ursusa II Warszawa.
Baraże zostaną rozegrane przy specjalnych wytycznych. Z każdego klubu do udziału w zawodach może być zgłoszonych maksymalnie 35 osób (razem z zawodnikami, sztabem i osobami funkcyjnymi). Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wymaga ponadto imiennych list uczestników, dezynfekcji rąk i wszystkich pomieszczeń, w których będą przebywały zgłoszone osoby (szatnie, toalety itp.). Zawodnicy wyjdą na boisko w dwumetrowych odstępach, bez tradycyjnego witania się piłkarzy z rywalami i sędziami. Zabraknie też chłopców do podawania piłek oraz spotkania organizacyjnego z udziałem kierowników drużyn, sędziów, delegata i obserwatora.
Naszym zespołom życzymy jak najlepszych wyników.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię