Już dziś TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

0

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom. Pod gościnnym dachem PGE Narodowego zainteresowani znajdą: darmowe porady finansowe, olbrzymi wybór kredytów, mieszkania i domy w atrakcyjnych cenach. Na odwiedzających czekać będzie wiele ciekawych promocji i rabatów.

W dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa w tym roku edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą deweloperów reprezentowanych m.in.: przez PORT PR A- SKI, APM Development, a tak- że BBD Development, Danwood, Janpul Developer, Jaz-Bud, LLC Home, J.W. Apartments, SP Invest, Timbud II.

Z rynku wtórnego mieszkania i nie tylko-…

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i oko- lic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wy- najmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. W targowym Centrum Rynku Wtórnego swoje oferty przedstawią: Alfa Home, Architekt i Nieruchomości Point Maria Mogiłko, Freedom Nieruchomości Warszawa Ochota, Green House Nieruchomości, Keller Williams Capital, Progres Nieruchomości, RS Real Estate, Solum Nieruchomości oraz Sprint House Joanna Sokołowska.

Po kredyt jedynie na targi

Warto na targach przed końcem roku wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Warto także na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Zainteresowani otrzymają praktyczne porady czym się kierować przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego, który kredyt wybrać, a który bank jest najlepszy. Dowiedzą się na co uważać przy zakupie mieszkania, poza tym poznają podstawowe elementy umowy deweloperskiej.

Na potrzebujących porady czekać będą m.in.: Bank Polskiej Spółdzielczości, Santander Bank Polska, mfinance, Centrum Kredytowe Jacek Kur, Natalia Nikiel-Tucholska, Open Finance i Bona Fidei

Z wiedzą do domu

Po wizycie na Targach Murator EXPO mieszkanie kupuje się bardziej rozważnie i bezpiecznie dzięki udziałowi w bogatym programie wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów, funkcjonować będą punkty doradcze świadczące porady w dziedzinie: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz, a także w zakresie odbioru mieszkań od dewelopera świadczone przez inspektora nadzoru budowlanego z firmy Zbudujemy Dom Organiczny.

Odwiedzający targi mogą również liczyć na bezpłatny komplet tegorocznych numerów Living Room i DOBREGO WNĘTRZA – inspirujących magazynów o urządzaniu domu, aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Miłośnicy ciekawych wnętrz znajdą w nich piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne. Prace architektów wnętrz, tren- dy wnętrzarskie, designerskie meble, dodatki wnętrzarskie, przedmioty użytkowe.

PGE Narodowy
16 i 17 listopada (sobota-niedziela)

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:
16 listopada (sobota) w godzinach 10.00-17.00
17 listopada (niedziela) w godzianch 10.00-16.00

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię