Dziś kończy się rekrutacja do publicznych przedszkoli i pierwszych klas

0

LESZNOWOLA Rekrutacja do gminnych przedszkoli i pierwszych klas podstawówek trwa od początku marca. 13 kwietnia będzie wiadomo czy wnioski rodziców o przyjęcie dziecka do danej placówki zostały rozpatrzone pozytywnie


Postępowanie rekrutacyjne dotyczące przyjęcia przedszkolaków i pierwszoklasistów na następny rok szkolny kończy się 30 marca. Rodzice przez miesiąc mogli składać wnioski o przyjęcie pociech do wybranego gminnego przedszkola, oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej lub pierwszej klasy wraz z niezbędnymi w procesie rekrutacyjnym dokumentami. Do 9 kwietnia wszystkie wnioski mają zostać zweryfikowane przez komisję rekrutacyjną, a listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek kandydatów zostaną podane do publicznej wiadomości 13 kwietnia. Do 20 kwietnia rodzic przyjętego dziecka będzie musiał pisemnie potwierdzić wolę uczęszczania w przyszłym roku szkolnym do danej placówki. Na tej podstawie 25 kwietnia zostanie podana ostateczna lista przyjętych i nieprzyjętych dzieci.
Rodzice tej drugiej grupy będą mogli jeszcze wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej, która będzie odbywała się od 16 do 21 sierpnia. Jej wyniki będą znane 24 sierpnia, a ostateczna lista przyjętych kandydatów (po podpisaniu przez opiekuna deklaracji) zostanie podana do publicznej wiadomości 31 sierpnia.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię