Dziś otwarcie gigantycznego parku wodnego. Znamy ceny biletów

1

PIASECZNO W czwartek swoje podwoje otwiera Suntago Wodny Świat – największy zadaszony aquapark w Europie. Znajduje się on w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, zaledwie 60 km od Warszawy


Budowa Suntago kosztowała 700 mln zł

W kompleksie Park of Poland goście będą mieli do dyspozycji 3500 m kw. basenów, 32 zjeżdżalnie wodne o łącznej długości 3 km (najdłuższa ma aż 320 metrów) oraz 10 saun tematycznych, znajdujących się na powierzchni 2500 m kw. Pod dachem posadzono około 400 palm, sprowadzonych głównie z Florydy, Malezji i Kostaryki.
Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków to dopiero pierwszy etap ambitnego projektu. W drugim etapie inwestor zamierza wybudować 4-gwiazdkowy hotel, który zostanie otwarty pod koniec tego roku. Pierwsi goście (w tym dziennikarze) mogli korzystać z atrakcji parku już wczoraj, jednak oficjalne otwarcie kompleksu dla klientów indywidualnych odbędzie się jutro. Ceny biletów są bardzo zróżnicowane. Dzienny pobyt dla osoby dorosłej kosztuje 99 zł, dla dzieci i seniorów – 79-89 zł. Są także bilety 2- i 4-godzinne w cenie od 1 zł (dla niemowląt) do 79 zł (dla młodzieży i dorosłych).

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię