Już jutro! Szlachetne morsowanie na charytatywnym pikniku

0

PIASECZNO Morsy lubią zimno, ale mają gorące serca. Czy to możliwe, żeby kilkadziesiąt osób zamorsowało razem w słusznej sprawie?? Oczywiście! Już jutro, w  niedzielę 18 marca, w Zalesiu Dolnym na Górkach Szymona odbędzie się piknik charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Wojtka Budzika zmagającego się z nowotworem

Wojtek Budzik ma 42 lata, żonę i dwie córeczki. Od ponad roku zmaga się z nowotworem złośliwym szpiku kostnego – szpiczakiem. Diagnoza spadła na rodzinę, jak grom z jasnego nieba… Podjęto trzykrotne próby leczenia chemioterapią, bez skutku. I tak oto mąż i ojciec stanął w obliczu bezradności dostępnej u nas medycyny.
Wojciech jest podopiecznym Fundacji przy CSK MSW w Warszawie, która pomaga mu zebrać środki na lek, stosowany za granicą, jedyną nadzieję dla Wojtka. Lek nie jest refundowany.
Wojtek potrzebuje 400 tys zł.
Tak wielką sumę pieniędzy trzeba zebrać jak najszybciej. Dlatego przybywajcie licznie, zabierajcie portfele!

Organizator przewidział licytacje przeróżnych fantów, im hojniejsze będą Wasze oferty, tym lepiej. Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na leczenie Wojtka!

– Przybądźcie morsy, również poukrywane i rzadkomorsujące – zachęcają organizatorzy. – Pokażmy, że umiemy pomóc. Zaproście do zanurzenia swoich znajomych, których potem ogrzejemy. Zapraszamy Was całymi rodzinami na niedzielny spacer, na którym możecie razem nami świetnie się bawić! Przewidziane są: pokazy taneczne, występy wokalne, pokazy pierwszej pomocy, kiermasz wielkanocny, gorące kiełbaski, zupy, gorące napoje, animacje dla dzieci, dmuchaniec, kucyk, muzyka na żywo i nie tylko!

Jak pomóc:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
NR KONTA 16 1240 1053 1111 0010 4522 3388
TYTUŁ PRZELEWU: BUDZIK WOJCIECH, ZAKUP LEKU
– możesz przeznaczyć 1% podatku:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
KRS: 0000416092
Konieczny dopisek:
Cel szczegółowy: Budzik Wojciech, zakup leku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię