Już jutro wakacyjny turniej pingpongistów

0

PIASECZNO W niedzielę 1 sierpnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się specjalny turniej tenisa stołowego


Tym razem pasjonaci gry w tenisa stołowego wezmą udział w Wakacyjnym Grand Prix Piaseczna.
Ze względu na wyjątkowo duże, rekordowe pod względem frekwencji zainteresowanie naszym cyklem turniejów, postanowiliśmy także w wakacje dać miłośnikom pingponga szansę gry – mówi Maciej Chojnicki, organizator zawodów z UKS Return Piaseczno.
Niedzielna impreza nie będzie się jednak wliczać do klasyfikacji generalnej Grand Prix Piaseczna.
Zawody, przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, odbędą się na 22 stołach, a rywalizować będzie można w pięciu kategoriach: Dzieci, Dzieci-PRO (trenujące wyczynowo i startujące w zawodach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego), Amator, Gry Podwójne i Open. Na najlepszych zawodników czekają puchary i medale oraz nagrody rzeczowe.
Godziny rozpoczęcia zawodów: Dzieci/Dzieci-PRO – zgłoszenia od 9 do 9.30, start zawodów godzina 10, Amatorzy – zgłoszenia od 9 do 9.30, start zawodów godzina 10, Gry podwójne – zgłoszenia od 11.30 do 12, start zawodów godzina 12.30 i Open – zgłoszenia od 13.30 do 14, start zawodów godzina 14.30.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię