Już oficjalnie: Robert Pach nowym Komendantem Powiatowym Policji!

5

PIASECZNO Dziś w samo południe podinsp. Robert Pach otrzymał nominację na szefa powiatowej policji. – Postaram się nie zawieść zaufania, jakim zostałem obdarzony – mówił podczas uroczystości, która odbyła się w piaseczyńskiej komendzie


Po uroczystym wprowadzeniu pocztu sztandarowego i powitaniu gości, podinspektor Agnieszka Sapińska z wydziału kadr KSP odczytała rozkaz nadinsp. Pawła Dobrodzieja, Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu z dniem 1 kwietnia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie podinsp. Roberta Pacha. Wcześniej, bo od połowy stycznia, Robert Pach pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji, zastępując na stanowisku insp. Roberta Chmielewskiego.
– Zadanie postawione przed panem komendantem nie jest proste, bo powiat do najłatwiejszych nie należy- mówił po zaprzysiężeniu nadinsp. Paweł Dobrodziej. – Poza tym poprzedni komendant, Robert Chmielewski, bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. W tym miejscu pragnę jeszcze raz podziękować panu komendantowi Chmielewskiemu za wykonaną tu pracę.
Nadinsp. Dobrodziej podkreślił, że Robert Pach pracuje w policji od 1990 roku i ma ogromne doświadczenie.
– Wcześniej pełnił obowiązki zastępcy komendanta, więc mam poczucie, że ta zmiana pozwoli zachować w komendzie stabilność – dodał szef garnizonu stołecznego. – Jeszcze raz gratuluję, życzę sukcesów, dobrej współpracy z podwładnymi i policyjnego szczęścia.
Podinsp. Robert Pach podziękował za awans i ciepłe słowa. Podkreślił, że jego nominacja jest zasługą pracujących z nim na co dzień policjantów. Obiecał też, że postara się nie zawieść okazanego mu zaufania. Następnie gratulacje i życzenia owocnej współpracy złożyli nowemu komendantowi przedstawiciele władz samorządowych.


– Zapewniam pana o naszym dalszym wsparciu – mówił starosta Ksawery Gut. – Mam nadzieję, że pan i znajdujący się pod pana dowództwem policjanci sprawicie, że wszyscy mieszkańcy powiatu będą czuli się bezpiecznie.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Chmielu wysoko postawił poprzeczkę?? hahaha!!:) To była krótka powieść o balistyce-czyli co mu strzeliło do głowy obejmując to stanowisko:) Przepychanki na arenie powiatowej i wojewódzkiej, to nie jest wysoka poprzeczka, tylko patologia. Przepychanki na arenie ogólnopolskiej również są patologią. Mam nadzieję, że przed objęciem stanowiska nowy Komendant ustalił w drodze operacyjnej, co się stanie, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkur**eni ]:->

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię