Już w dziś jubileusz Duetu Ojciec i Syn ze sportowym wstępem. Do ćwiczeń zachęcać będzie Marta Germańska-Skrzyńska

0

PIASECZNO W najbliższy piątek 1 grudnia w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie odbędzie się nietypowa impreza organizowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Powiatu Piaseczyńskiego

Najpierw organizatorzy wydarzenia przewidzieli coś dla ciała. Od godziny 14.00 do 18.00 w sali widowiskowej CEM odbędą się ćwiczenia dostosowane do różnych grup wiekowych i indywidualnych możliwości uczestników, które poprowadzi Marta Germańska-Skrzyńska. Prowadząca jest nauczycielką yin jogi oraz myoyin, a także absolwentką warszawskiej AWF, gdzie na Wydziale Rehabilitacji ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga. Jest również instruktorką Les Mills BODYBALANCE, BODYPUMP oraz instruktorką fitness.

– Na co dzień współpracuję z klubami w Piasecznie, Warszawie i Jankach – mówi Marta Germańska-Skrzyńska. – Cały czas pracuję nad odpuszczaniem oraz redukcją presji – wiedzą i doświadczeniem dzieląc się z innymi.

W sumie odbędą się cztery tury zajęć: o godzinie 14, 15, 16 i 17, z czego każda będzie trwała 45 minut.

A potem (tym razem dla ducha) o godzinie 19.00 rozpocznie się wyjątkowy jubileuszowy koncert Duetu Ojciec i Syn z okazji 40 (!) lat ich wspólnej muzycznej działalności. Leszek Tylec i Grzegorz Tylec zaprezentują tego wieczoru specjalny, okolicznościowy program, w którym nie zabraknie wielu niespodzianek, wspomnień i nieoczywistych wykonań.

– Słowem: oczekujcie nieoczekiwanego! – zapowiada duet. – Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wyszli Państwo z tego koncertu w lepszych humorach niż na niego przyszli.

UWAGA! Wejście na salę widowiskową od godziny 18:55! WSTĘP WOLNY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię