Już w niedzielę Jarmark Świąteczny. Burmistrz zaprosi mieszkańców na piernik i pierogi

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W niedzielę 15 grudnia w Parku Zdrojowym odbędzie się ósma edycja Jarmarku Świątecznego. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców sporo atrakcji, wśród których będą występy artystyczne, konkursy z nagrodami i spotkanie ze Świętym Mikołajem


Mikołaj, który w tym roku przybędzie do Parku Zdrojowego, będzie miał mnóstwo pomocników, w tym owce, kozy alpejskie, kuce, lamy, osiołki i alpaki. Na dzieci będą czekały animacje, konkursy z nagrodami, zabawy i warsztaty artystyczne. W magiczny świat bajek przeniesie je natomiast Michał Malinowski z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Przy pomniku Jana Pawła II zostanie rozstawiona scena, na której będą występowały zespoły muzyczne z terenu gminy. Punktualnie o godz. 14 w parku pojawi się burmistrz Kazimierz Jańczuk, który złoży życzenia mieszkańcom. Na wigilijnym stole pojawią się pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony i piernik, którymi będzie można się częstować. Do wspólnego kolędowania będzie zachęcać popularna prezenterka telewizyjna Aleksandra Kostka.
Podczas jarmarku będzie można także zrobić świąteczne zakupy. Wzdłuż głównej alejki parku pojawi się około 80 stoisk z rękodziełem, świątecznymi dekoracjami, zabawkami, tradycyjnie wyrabianymi produktami spożywczymi – wędlinami, miodami, serami wypiekami, swojskim chlebem. A o godz. 16 planowane jest otwarcie lodowiska, które zostanie rozstawione przy amfiteatrze.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię