Już w środę Walentynki. Centra handlowe zaplanowały z tej okazji wiele niespodzianek

0

PIASECZNO Darmowe pluszaki, atrakcyjne zniżki, upominki – sklepy prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie do siebie klientów. W końcu wypadające 14 lutego Walentynki to jeden z lepszych dni handlowych w roku


W centrum handlowym przy hipermarkecie Auchan będzie można zapolować 14 lutego na pluszaki, idealne na prezent dla ukochanej osoby. Wystarczy w godz. 14-20 zrobić zakupy za min. 50 zł (w zabawie nie biorą udziału paragony z hipermarketu) i spróbować swoich sił na specjalnej strzelnicy, czyli tablicy z serduszkami. Wygraną w postaci pluszowej maskotki dla sympatii zapewni trafienie piłeczką w serce. W okresie poprzedzającym Walentynki wiele sklepów planuje też specjalne promocje. I tak na przykład w Ives Rocher do 14 lutego obowiązuje 50-procentowa promocja na zapachy, w Lancerto przez najbliższe dni będzie można kupić z 20-procentową bonifikatą akcesoria i dodatki, a w salonie Gatta do 14 lutego wprowadzono 30-procentową promocję na seksowne pończochy z kolekcji Red Rose oraz Ars Amandi.
Z kolei Designer Outlet mieszczący się przy ul. Energetycznej ogłosił na swoim instagramie konkurs, w którym można wygrać coś, co przyda się podczas romantycznej eskapady we dwoje. Chodzi o zestaw „rogali” podróżnych, czyli specjalnych poduch na których można ułożyć głowę w autobusie, pociągu lub samochodzie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dokąd zabrałbyś bądź zabrałabyś swoją drugą połówkę na walentynkowy wyjazd – i dlaczego właśnie tam?”. Odpowiedzi można udzielać do 14 lutego. Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię