Kabaret z Konopi

1

PIASECZNO Wesoło zapowiada się wieczór w Klubie Kultury w Józefosławiu. Na scenie wystąpi Kabaret z Konopi, bilety jeszcze w sprzedaży

Historia
Kabaret zawiązał się w 2004 r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.
Sukcesy
Kabaret zdobył kilkanaście nagród publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humowu, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.
Profesjonalizm
Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Zawsze przygotowany dociera na czas. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%.
Doświadczenie
Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.
Wydarzenie 19 marca (niedziela) 2023
godz. 19.00
wstęp: 30 zł
Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię