PIASECZNO Wczoraj po południu podczas rozładunku ciężarówki w zakładzie zajmującym się handlem kamieniem przy ul. Okulickiego doszło do nieszczęśliwego wypadku


Około godz. 15.10 policja i straż pożarna zostały poinformowane, że w trakcie rozładunku płyt z konglomeratu część z nich zsunęła się i przygniotła nogi dwóm mężczyznom w wieku 30 i 35 lat. – Jednym z nich był Hiszpan, który przywiózł ładunek – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Z naszych ustaleń dokonanych na miejscu wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. Powiadomiliśmy Państwową Inspekcję Pracy.

Na miejsce przybyły trzy załogi straży pożarnej. – Najpierw zabezpieczyliśmy kolejne płyty przed dalszym osuwaniem, a następnie użyliśmy poduszek powietrznych, aby unieść elementy, które przygniotły poszkodowanych – podaje st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Mężczyźni zostali zabrani do szpitali, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednego z poszkodowanych lekarze już wypuścili do domu, obcokrajowiec pozostaje pod ich opieką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię