Kanadyjczyk poszukiwany przez Norwegów znaleziony przez Polaków

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina-Jeziorny udzielili pomocy obywatelowi Kanady poszukiwanemu przez Norwegów, jako osoba zaginiona.

Dyżurny komisariatu policji w Konstancinie-Jeziornie odebrał informację o ciemnoskórym mężczyźnie przebywającym nad Wisłą, z którym utrudniony był kontakt, gdyż nie władał on językiem polskim.
Mężczyzna został przewieziony do komisariatu. Oficer dyżurny szybko ustalił, że jest on obywatelem Kanady, a jego zaginięcie zostało zgłoszone przez jego rodzinę mieszkającą w Norwegi. Funkcjonariusze ustalili także, że mężczyzna tego dnia miał odlecieć do innego kraju, z warszawskiego lotniska, lecz z nieustalonych dotąd powodów i w nieznanych jeszcze okolicznościach znalazł się nad brzegiem Wisły w pobliżu miejscowości Gassy.
Mundurowi jeszcze tego samego dnia odnaleźli warszawskich znajomych Kanadyjczyka, którzy natychmiast się nim zaopiekowali.
– „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, tą zasadą kierujemy się w naszej codziennej służbie – podkreślają policjanci, jednocześnie dziękując mężczyźnie, który zastał obcokrajowca nad Wisłą i zawiadomił policję.

AB/KPP 

1 KOMENTARZ

  1. Dawno dawno temu…na imprezie u znajomej,spodkałem dwuch amerykanów. Bracia, ich ojciec przyjechał do PL pisać książkę o Indianach(?) Byli bardzo towarzyscy,więc zachowywali się podobnie jak tybylcy.To była najkrótsza impreza jaką pamiętaja,większość czasu nieświadomości poalkocholowej spędzili z sedesem. Mozliwe,że Kanadyjczyk podobnie „stracił”głowę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię