Karambol na krajowej 79! Droga zablokowana

12

GÓRA KALWARIA – Doszło do wypadku w Solcu na skrzyżowaniu – poinformował nas Czytelnik Sebastian. – Wzięło w nim udział aż pięć samochodów. Ruch odbywa się wahadłowo

Jak ustaliliśmy do wypadku doszło na drodze krajowej 79 przy stacji paliw Orlenu. Nasz reporter dotarł już na miejsce.
– Auta wjechały w siebie, w sumie dwie ciężarówki i cztery samochody osobowe – uściśla nasz reporter. –  Samo skrzyżowanie jest przejezdne, ale droga jest zablokowana w obu kierunkach. Objazdy prowadzone są polną drogą. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia.
– Mamy informacje, że dwie osoby są poszkodowane – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

12 KOMENTARZE

  1. cytuję z artykułu: “Wzięło w nim udział aż pięć samochodów.(…)-Auta wjechały w siebie, w sumie dwie ciężarówki i cztery samochody osobowe”.
    No faktycznie, 2+4 = 5? Artykuł kilku zdaniowy, a taka nieścisłość. Jakość “dziennikarstwa”.

    • Jakość dziennikarstwa jest taka, że otrzymujemy informację – publikujemy ją szybko by przestrzec kierowców przed korkami, a jednocześnie wysyłamy dziennikarza, który ją weryfikuje i uściśla. Na tym właśnie dziś polega dziennikarstwo.

  2. “Wzięło w nim udział aż pięć samochodów.”…”Auta wjechały w siebie, w sumie dwie ciężarówki i cztery samochody osobowe – informuje.” => 5 aut = 2 ciężarowe i 4 osobowe 🙂

  3. jak patrzę na zdjęcie, to widzę piękne Policjantki i jest mi obojętne, czy było 5, czy 10 samochodów 😉 Wołałbym, żeby redakcja jak już pisze rzetelny artykuł, nie zapominała o imionach Policjantek i ewentualnych informacjach gdzie takie Panie pracują. Sam bym chętnie jakiś karambol zrobił 😉

  4. Ja tam nie jestem prym(a)sem ale czytam czasami ze zrozumieniem, czytelnik poinformował, że 5 (jechał pewnie, nie miał czasu liczyć) a reporter dotarł na miejsce i miał czas dowiedzieć się i policzyć i wyszło mu, że 6 nie 5. Nawet ze zdjęć widać taxi obite z dwóch stron. Po co takie bzdurne komentarze? Ważne, że wiem aby omijać to miejsce z daleka.

  5. Milicjantki wcale nie były ładne a redakcja standardowo robi byki w artykułach a ponoć uczeni specjaliści fachowcy dziennikarstwa tam pracują hehe raczej stojaki spod biedronki pzdr..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię