Karambol paraliżuje dojazd do Piaseczna! Jedna osoba nie żyje, trzy w szpitalu

32

GÓRA KALWARIA Na drodze krajowej nr 79 w Solcu doszło do koszmarnego wypadku. Jedna osoba nie żyje, a prawdopodobnie trzy kolejne trafiły do szpitala

Droga jest w tej chwili całkowicie zamknięta.
– Oprócz tira i samochodu dostawczego są tu jeszcze poważnie rozbite dwa auta osobowe, bmw i volvo – informuje nasz reporter, który właśnie dotarł na miejsce wypadku.
Kierowca samochodu dostawczego zginął na miejscu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zostały poszkodowane jeszcze trzy osoby, które trafiły już do szpitala. Z wstępnych ustaleń wynika, że najpierw doszło do zderzenia aut osobowych. Kierowca tira próbując nie dopuścić do zderzenia z samochodem osobowym wpadł na nadjeżdżające dostawcze renault. Policja nie potwierdza jeszcze tej wersji wydarzeń.
– W tej chwili zaczęto puszczać ruch wahadłowo ale tylko po to by wypuścić auta, które utknęły na zamkniętym odcinku drogi – informuje nasz reporter. – Policja wytycza objazdy. Droga zostanie całkowicie zamknięta.

Adam Braciszewski

REKLAMA

WPI TAXI Piaseczno

32 KOMENTARZE

  • zamilcz człowieku jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.. człowiek mógł zasłabnąć, źle ocenić, wpaść w poślizg, źle się poczuć a nawet jeśli to brawura to nie oceniaj braku wyobraźni na podstawie marki samochodu. Po prostu wypadek BMW lepiej brzmi niż „Opel wjechał w przystanek, Peugeot czy inne „rodzinne” marki.. Poza tym uwierz ale często „niedzielni kierowcy” jeżdżący wolniej niż nakazują znaki powodują wypadki bo nie potrafią zachować się w momencie niebezpieczeństwa.
   Nie, nie jestem kierowcą BMW 😉

 1. ~bottle
  Co to za kierowanie się stereotypami? Nie wiadomo jeszcze co i jak, a Ty już wydajesz wyrok, że to kierowca BMW był winny i on spowodował wypadek. Trochę ogłady i rozumu, nie pozdrawiam.

 2. BMW było ofiara wypadku! Nie sprawdza! Co za proste myślenie człowieka o dość nie rozwiniętej umiejętności myślenia. Kierowca BMW to zawodowy kierowca i w swoim życiu zrobił tyle km co większość z Państwa może pomarzyć! Obrażanie i zakładanie kogoś winny bo akurat jechał autem takiej marki jest poniżej krytyki. Trochę myślenia bo w większości wypadków kierowcy BMW nie są winni owszem zdążają się przypadki małolatów które za 3 tys kupił 30 letnie BMW i powodują wypadki ale to nie jest norma i reguła. Jak by byl to mercedes/ audi to tez by była jego wina ?

  • I z informacji z miejsca wypadku winowajca tego był kierowca Volvo próbujący wyprzedzać na trzeciego powodując to ze tir Nie chcąc się z nim zderzyć zaczął hamować i stracił kontrole nad autem, zreszta nie dziwne i zjechał na druga stronę uderzając w busa a naczepa kasując BMW.

 3. Bmw to takie auto które samo sie prowadzi. Kierowca nigdy nie ma nic w tej sytuacji do powiedzenia. Pomijam fakt iz statystycznie czesciej wypadki powodują kierowcy Opla i Volkswagena. Zdrowia dla poszkodowanych!

 4. W innym artykule na ten temat jest napisane: „Niestety lekarz właśnie stwierdził zgon kierowcy z auta dostawczego”
  Kolejna zabawa użytkowników AUDI i BMW w Kubicę zakończona śmiercią niewinnego człowieka

 5. Widzę że cierpisz na niedojebanie mózgowe skoro wyżej jest napisane że powodem wypadku była brawura kierowcy Volvo a Ty dalej o tym że wina BMW, wróć do szkoły lepiej dzieciaki…

 6. Kolejny przykład na to ,że 79 jest jedną z bardzo niebezpiecznych dróg krajowych. Ile jeszcze musi być wypadków , aby pokazać, że ta droga wymaga modernizacji w trybie ekspresowych do klasy GP?
  Nie dość, że niebezpieczna to za razem bardzo wąska jak na drogę krajową i wielu uważa, że są doświadczonymi kierowcami , a potem są tego skutki.

 7. Mieszkaniec,co ty piszesz wogóle… Oficjalnie namawiasz ludzi by łamali przepisy… Jeżdżący poniżej ograniczenia kierowcy powodują wypadki… Może i tak jest jak myślisz i gdyby faktycznie jechali poniżej ograniczenia, to nie byłoby takiej masakry jaką oglądamy…. A ty sam sobie zapier tym swoim gulfem trujko ale po prywatnym polu…. A drogi publiczne są od tego żeby przestrzegać przepisów i ograniczeń… Nauczcie się w końcu myśleć na drodze, bo odpowiadacie za życie nie tylko swoje, ale o innych uczestników ruchu

 8. Zróbcie coś matoły z gminy żeby ta droga była bezpieczniejsza tumany gminne pchacie sobie kieszenie forsą a nic z tą drogą nie robicie tyfusy mam dość takich żadzących patafianów barany ile jeszcze ludzi musi zginąc żeby coś zrobić na poprawe jazdy !!!!!!!!!!!

 9. Poszerzenie drogi niczego nie zmieni jeżeli „miszczowie kierownicy” nie będą się stosować do warunków panujących na drodze. Zwróciliście uwagę o której godzinie to się stało? O 7 rano czy wiecie jakie warunki panowały na tej porze na rej drodze ok. 7 rano? Pewnie każdy z was który o tej godzinie jechał dziś tą drogą miał to gdzieś. Pedał w podłogę i do przodu. Ja wam powiem napewno nie pozwalały na wyprzedzanie (zwłaszcza że o tej porze ciągną się tu zawsze sznury samochodów) .
  Jeżeli się potwierdzi to co jest tu spekulowane ten który wyprzedzając zmusił kierowcę tira do ryzykownego manewru, odebrał życie jednej osobie a trzy osoby ranił powinien na długo trafić do pierdla.

 10. Pytanie do kierowców. Jaki sens ma wyprzedzanie na drodze ,gdzie wiem że za kilka kilometrów będę stał w korku w Żabieńcu, przed Chyliczkowską, czy na Puławskiej?

  • Taki że jechanie za jakimś kretynem co nie umie jechać i co chwilę hamuje albo jedzie 50 w niezabudowanym też mile nie jest. Wgl w okolicy jest niestety masa kierowców co wgl mieć prawa jazdy nie powinni. Dzisiaj na odcinku 30 km wymuszono mi pierwszeństwo dwa razy i to w taki sposób że gdybym nie zareagował odpowiednio to bym sobie naprawił samochód za tego nieudacznika za kierownica co wyjeżdżał 😉 i co dziwne zauważyłem że jak są dobre warunki to ja muszę wyprzedzać delikwentow a jak ślisko po nocy bo śnieżek przymarzł to wszyscy mnie wyprzedzają. Jak Ci ludzie oceniają warunki na drodze…?

 11. Nie ma co zwalać na drogę. Niektórzy prawo jazdy znaleźli w chipsach. Mam dość cwaniaków cebulakow na drodze, i zadna władza tego nie zmieni.

 12. Taki że jechanie za jakimś kretynem co nie umie jechać i co chwilę hamuje albo jedzie 50 w niezabudowanym też mile nie jest. Wgl w okolicy jest niestety masa kierowców co wgl mieć prawa jazdy nie powinni. Dzisiaj na odcinku 30 km wymuszono mi pierwszeństwo dwa razy i to w taki sposób że gdybym nie zareagował odpowiednio to bym sobie naprawił samochód za tego nieudacznika za kierownica co wyjeżdżał 😉 i co dziwne zauważyłem że jak są dobre warunki to ja muszę wyprzedzać delikwentow a jak ślisko po nocy bo śnieżek przymarzł to wszyscy mnie wyprzedzają. Jak Ci ludzie oceniają warunki na drodze…?

  • Jeżdżą wolno bo co parę tygodni na tej drodze są groźne wypadki, z tego co widzę najczęściej spowodowane przez wyprzedzających albo wymuszających pierwszeństwo. Niedawno w grudniu na wysokości Mikówca w niedzielne przedpołudnie (pojedyncze samochody) Tir w ostatniej chwili zjechał na prawy pas omal nie doprowadzając do czołowego z osobówką. Ludzie miejcie dla siebie szacunek, nie jesteście sami!

 13. I po co tak warczeć na siebie, pokazujecie
  swoją kulturę. Ja myślę że jak jest ślisko to należy dostosować prędkość do warunków pogodowych. W całej naszej okolicy niewiele jest terenu gdzie można rozwinąć prędkość pow 40 i 50 . A nawet jak na drogę 79 tego dnia 50 to było wszystko. Ja tego dnia też jechałam na 7 do pracy i też widziałam zabójców i samobójcow na drodze . I nie ma co się przechwalać że ma się 40 lat za kółkiem bo dzięki takiemu podobnemu panu to ja z moim malutkim dzieckiemkilkanaście lat temu o mało nie zakończyłam życia . Zajechał nam drogę na rondzie z impetem i jeszcze 4 godz groził mi jak ja skończę gdy pojawi się drogówka. No cóż brawura zabija i okalecza nie tylko tych co szaleją . W szpitalach okaleczonych i na cmentarzach są tylko tacy co szaleli i ich ofiary. Dziękuję . Życzę bezpiecznej i rozważnie drogi.

 14. Gdzie na 79 w godz. 6-9 macie miejsce na wyprzedzanie i wyścigi? W takim nasileniu ruchu? Po co to robicie? Żeby być 3 min przed innymi w Pilawie czy na obwodnicy?
  Zacznijcie szanować resztę uczestników ruchu to będzie mniej wypadków. W innych krajach są bardziej rygorystyczne przepisy drogowe, większe ograniczenia prędkości i takim „cudem” przykładowo w Norwegii jest 20 razy mniej ofiar śmiertelnych niż w PL. https://lifemanagerka.pl/2019/02/postanowienie-ktore-moze-uratowac-zycie/?fbclid=IwAR2CLZh1-r9krCVChYaz60-0VZeGVHgwhKhnWcLHDF_MF3pbBnNeYZEU9dY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię