Karambol w Głoskowie! Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

6

PIASECZNO Do wypadku z udziałem trzech samochodów i betoniarki doszło w Głoskowie. Do zdarzenia doszło, przed skrzyżowaniem ul. Radnych z Millenium (dla jadących od strony Piaseczna), gdzie budowane jest rondo

– Doszło do najechania na siebie trzech pojazdów – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Jedno z aut uderzyło dodatkowo w bok samochodu ciężarowego przewożącego beton.
Autami w sumie podróżowało 7 osób, nikt nie doznał dotkliwych obrażeń, ale droga jest całkowicie zablokowana.

godz. 12.24
Ruch został już przywrócony. Policja prowadzi działania poza obrębem jezdni.

Policja ustaliła, że sprawcą kolizji był 29-letni obywatel Ukrainy, który jadąc volkswagenem passatem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w jadącego przed nim peugeota boxera, prowadzonego przez 48-letniego mężczyznę. Ten uderzył w jadące przed nim subaru, odbiło go i bokiem przytarł o nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę.
– Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych – informuje asp. Magdalana Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

6 KOMENTARZE

  1. Do mieszkańca, właśnie Polacy którym zabrano prawo jazdy, wyrabiali sobie na nowo właśnie na Ukrainie. Tam nie uczą jazdy, kto jeździł Uberem czy Biletem to wie

  2. Dwie sprawy.
    1. Podobno wszyscy młodzi wrócili, żeby bronić kraju. Taką propagandę słyszę w mediach, a tu jakiś się ostał?
    2. Po wypadku z obcokrajowcem może być sporo problemów z ubezpieczeniem. Dobrze, że wezwano policję, bo ich notatka i ustalenie winy może być kluczowe przy odzyskiwaniu pieniędzy.

  3. A to ten „29-letni obywatel Ukrainy” nie u siebie, kraju nie broni? Podobno kobiety, dzieci, starszych oraz chorych tylko przyjmujemy. Jest okazja do deportacji kolesia. Nie tu jego miejsce jeśli młody, zdrowy i do służby wojskowej zdolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię