Karambol w Zalesiu. Do szpitala trafiło 7-letnie dziecko! [AKTUALIZACJA]

7

PIASECZNO – Bmw wyjeżdżało tyłem spod sklepu, uderzył w nie autobus – mówi świadek wypadku.

Tę wersję zdarzeń potwierdza policja. Autobus, który uderzył w bmw wypadł na przeciwległy pas ruchu, na którym doszło do zderzenia kolejnych aut. W wypadku wzięły udział jeszcze dwie toyoty, dwa fordy, opel i suzuki.
– Do szpitala zostało zabrane 7-letnie dziecko – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

godz.19.46. Droga już przejezdna.

AB

7 KOMENTARZE

  1. No tak, znowu wypadek z winy bmw. Kiedy kierowcy tych samochodów będą musieli przechodzić dodatkowe badania? Oni są po prostu niebezpieczni.
    Swoją drogą powinni coś zrobić z tym sklepem na zakręcie. Tam ciągle ludzie wymuszają przy wyjeździe, skręcają bez sygnalizacji manewru, albo piesi przebiegają przez drogę pomiędzy samochodami. W tym miejscu zawsze trzeba być potrójnie uważnym.

  2. Drogi są w opłakanym stanie do każdej drogi powstaje po kilka projektów A remonty są opozniane i przeciąganie w nieskończoność

  3. Drogi są w opłakanym stanie do każdej drogi powstaje po kilka projektów A remonty są opozniane i przeciagane w nieskończoność ciekawe kto na tym korzysta

  4. Stan drogi raczej nie ma za wielkiego znaczenia w tym przypadku. Tam pod tym sklepem jest bardzo ciezko wyjechac zwlaszcza tylem, jest slaby kat i kiepska widocznosc. Kierowca zapewne zle zinterpretowal odleglosc, pomyslal, ze zdazy albo nie zauwazyl tego autobusu. Albo w gre weszly jeszcze jakies inne czynniki. Mam nadzieje, ze z dzieckiem wszystko bedzie dobrze.

  5. Tak jak z ul.11Listopada projekty są od 2017r obiecują co roku remont w planach na 2020 jest ze droga będzie robiona a dalej są dziury i tumany kurzu i nic się nie zapowiada ze będzie lepiej komuś nie spodobał się projekt i będzie nowy

  6. To nie jest sprawa jakości drogi tylko fundamentalnej zasady , że do ruchu nie włączamy się tyłem. Nie dość , że niebezpiecznie to jeszcze dodatkowo hamujemy ruch na dłuższy czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię