Karate, samoobrona i aktywność fizyczna dla wszystkich

0

PRAŻMÓW W sierpniu klub karate RONIN zaprasza na bezpłatne zajęcia, dedykowane wszystkim, którzy chcą się trochę poruszać, a przy okazji poznać techniki samoobrony

Klub karate ponadstylowego RONIN istnieje od 2002 roku. Głównym instruktorem jest założyciel szkoły Marek Łapczyński (2 dan), który ponad 20 lat propaguje sztuki walki. Unikalny styl, który stworzył wywodzi się z karate, ale uzupełniany jest technikami z innych sztuk walki.
– Karate to sztuka samoobrony, ale także sztuka samorozwoju – mówi sensei Marek Łapczyński. – Dzięki treningom uczymy się nie tylko umiejętności walki, ale także pokonywania własnych słabości, systematyczności i ciężkiej pracy.
W jakim wieku najlepiej rozpocząć treningi?
– Na samorozwój nigdy nie jest za późno – uważa sensei. – Jeśli nie ma przeciwskazań lekarza karate z powodzeniem mogą ćwiczyć ludzie w każdym wieku.
Klub „Ronin” zaprasza do swojej siedziby na darmowe zajęcia w sierpniu.
– Oferta skierowana jest dla wszystkich osób chcących zapoznać się z podstawami sztuk walki i samoobrony oraz poznania prostych ćwiczeń rozciągających i kształtujących ogólną sprawność fizyczną – zachęca Marek Łapczyński.
Treningi odbywać się będą od godziny 18.00. w poniedziałki i czwartki od 2 do 23 sierpnia.
Miejsce zajęć: Jeziórko (k. Zalesia Górnego), ul. Główna 17
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!
Informacje i zapisy – tel. 693-868-420 / [email protected]

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię