Kaufland rozprawia się ze złodziejami alkoholu

3

PIASECZNO Dwa tygodnie temu pisaliśmy o mieszkance Żabieńca, która ukradła w piaseczyńskim Kauflandzie markowy alkohol o wartości 500 zł. Jak się okazuje takich przypadków było więcej, a wszyscy złodzieje zostali zidentyfikowani, zatrzymani i ukarani


Ochrona sklepu z amatorami „darmowych”, wyskokowych trunków rozprawia się od września. Jaka pierwsza została ujęta doskonale znana piaseczyńskiej policji złodziejska para o pseudonimach Fryzjer i Blondyna. Odwiedzali oni Kaufland kilkukrotnie, kradnąc nie tylko markowy alkohol – głównie whisky i wódkę – ale także kosmetyki. Narazili sklep na łączne straty w wysokości ponad 1500 zł. 12 października ochroniarze zatrzymali z kolei dwóch mężczyzn spoza powiatu piaseczyńskiego, którzy „zwędzili” rum, likiery, kawę oraz kosmetyki również o wartości ponad 1000 zł, a sześć dni później – dwóch Ukraińców, którzy połakomili się na wódkę i whisky o wartości 200 zł (potem zatrzymano jeszcze ich krajanów, którzy narazili sklep na łączne straty w wysokości 750 zł). Wszyscy złodzieje zostali przekazani policji i dobrowolnie poddali się karom – w większości musieli uiścić wysokie grzywny.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Kaufland rozprawia się ze złodziejami… proszę was. Złożenie zawiadomienia na Policji i dostarczenie nagrań to cała ciężka robota ochrony. Może warto pomyśleć o większej ilości ochroniarzy żeby do takich zdarzeń nie dochodziło a nie liczenie na fart i czekanie az Policja zrobi robotę za prywatny sklep.

  2. Ty agencie 007, jeżeli nie znasz tematu, to nie zabieraj głosu bo żeby POLICJA mogła ich ukarać, to trzeba złapać zlodzieji albo ich zlokalizować.
    Na drugi raz pomyśl zanim coś takiego napiszesz.
    Niestety myślenie w Polsce ma przyszłość. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię