PIASECZNO Na stadionie warszawskiej Legii niecodzienną przygodę przeżyli zawodnicy i kibice MKS-u Piaseczno. Wybrali się na plan filmowy i wzięli udział w kręceniu zdjęć do filmu „Furioza” w reżyserii Cypriana Olenckiego

„Furioza” to film przedstawiający świat pseudokibiców oraz jego powiązania ze światkiem przestępczym. W rolach głównych obejrzeć będzie można plejadę znanych aktorów, takich jak Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk, Sebastian Stankiewicz, Weronika Książkiewicz, Łukasz Simlat czy Janusz Chabior, z którymi sceny mieli okazję kręcić nasi zawodnicy i fani.
Niestety, z powodu obowiązujących umów, biorący udział w filmie nie mogą zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji.
Było fantastycznie! – nie kryje swoich wrażeń Zbigniew Obłuski, napastnik MKS Piaseczno. – Na planie spędziliśmy sześć godzin – nie był to mój pierwszy raz, więc wiedziałem, czego się mniej więcej spodziewać. Już teraz jestem przekonany, że będzie to fajny film. Pracowaliśmy ze świetnymi aktorami i ludźmi, a wszystko działo się w przyjemnej, wesołej atmosferze.
Co ciekawe, o ile piłkarze wcielili się na planie w samych siebie (zawodników), to piaseczyńscy kibice również zagrali… piłkarzy.
Efekty poznamy już wkrótce, bo premierę „Furiozy” zapowiedziano na jesień 2019 roku.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię