Kickboxerka walczy z nowotworem

1

PIASECZNO Pomóżmy 24-letniej Paulinie Jarzmik – mistrzyni kickboxingu, byłej zawodniczce X Fight Piaseczno, wygrać w walkę z nowotworem

Paula to pięciokrotna Mistrzyni Świata w kickboxingu – mówi o swojej przyjaciółce Dorota Godzina, zdobywczyni, między innymi, dwóch amatorskich Mistrzostw Europy, 12 Pucharów Świata i ponad 30 tytułów Mistrzyni Polski. – Od początku kariery reprezentowała na imprezach mistrzowskich klub X Fight Piaseczno.
Obecna sytuacja zdrowotna Pauliny jest trudna, bo w krótkim czasie nowotwór stał się źródłem przerzutów w organizmie. Paulina jednak absolutnie się nie poddaje. Obecnie, po terapii w prywatnej klinice Medias Klinikum w Burghausen w Niemczech, kontynuuje leczenie w Innsbrucku, gdzie poddawana jest immunoterapii. Terapia, choć bardzo skuteczna, jest niestety bardzo droga (80 tysięcy złotych). Można jednak wspomóc leczenie kickboxerki za pośrednictwem internetowej zbiórki na pomagam.pl, do czego gorąco zachęcają rodzina, przyjaciele i znajomi potrzebującej.

Tyl./fot. Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię